Karl Lagerfeld KLA3UCHFL Apple AirPods 3 Kryt Choupette (modrá)

Módní a stylový případ Karl Lagerfeld z Choupette Head Collection na headsetech airpod. Díky odvážným barvám se rozlišíte v davu a vytáhněte svou... více informací »
Karl Lagerfeld KLA3UCHFL Apple AirPods 3 Kryt Choupette (modrá)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Módní a stylový případ Karl Lagerfeld z Choupette Head Collection na headsetech airpod. Díky odvážným barvám se rozlišíte v davu a vytáhněte svou...

Módní a stylový případ Karl Lagerfeld z Choupette Head Collection na headsetech airpod. Díky odvážným barvám se rozlišíte v davu a vytáhněte svou pozornost. Choupette Head Collection je vytvořen pro každého, kdo hledá jedinečný případ, aby chránil vaše airpod. Případ účinně chrání dokovací stanici bezdrátových sluchátek Apple AirPods proti poškození povrchu a možnou ztrátou. Projekt je obohacen o praktický kroužek, který umožňuje připojit pouzdro, klíče, batoh, vodítko, vodítko, atd. Sbírka: Choupette Head Typ: Airvody Cover Materiál: TPU Barva: modrá kompatibilita: Airpod 3 výrobku vyrobené licence Karl Lagerfeld
Tento výjimečný kousek je dostupný prostě tady na webu zařazený v sekci kryty a tvrzenná skla! Nyní pořídíte akční výrobky z této známé sekce za skvělou cenu! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od dodavatele Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento kvalitní a levný výrobek Karl Lagerfeld KLA3UCHFL Apple AirPods 3 Kryt Choupette (modrá) od společnosti Krytárna jednoduše pořídíte na našich stránkách nyní skutečně levně. Teď v akci 709 Kč.