Karl Lagerfeld KLA3UCHFO Apple AirPods 3 Kryt Choupette (oranžová)

Módní a stylové pouzdro Karl Lagerfeld z kolekce Choupette hlavu na AirPods 3 headset. Unikátní případ s podmanivým grafikou nejslavnějšího... více informací »
Karl Lagerfeld KLA3UCHFO Apple AirPods 3 Kryt Choupette (oranžová)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Módní a stylové pouzdro Karl Lagerfeld z kolekce Choupette hlavu na AirPods 3 headset. Unikátní případ s podmanivým grafikou nejslavnějšího...

Módní a stylové pouzdro Karl Lagerfeld z kolekce Choupette hlavu na AirPods 3 headset. Unikátní případ s podmanivým grafikou nejslavnějšího světového kočičí choupette je vše, co je třeba prezentovat sami stylové a módní. Díky odvážným barvám se rozlišíte v davu a vytáhněte svou pozornost. Choupette Head kolekce je vytvořen pro každého, kdo hledá pro jedinečný případ chránit své AirPods. Případ účinně chrání dokovací stanici bezdrátových sluchátek Apple AirPods proti poškození povrchu a možnou ztrátou. Projekt je obohacen o praktické kroužkem, který umožňuje připevnění pouzdro, klíče, batoh, vodítko, atd. Kolekce: Choupette Head Typ: AirPods Cover Materiál: TPU Barva: Orange Kompatibilita: přimělo AirPods 3 zboží licencované Karl Lagerfeld licence
Hodně povedený produkt Karl Lagerfeld KLA3UCHFO Apple AirPods 3 jde sehnat rovnou u nás v rubrice kryty a tvrzenná skla. Pořiďte si vyjímečné výrobky z naší rubriky za výhodné peníze! Známá značka Krytárna vás a vaše blízké obohatí o vynikající výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! U nás nabízíme více, máme v nabídce také více skvělých produktů od značky Krytárna. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Karl Lagerfeld KLA3UCHFO Apple AirPods 3 Kryt Choupette (oranžová) s pečetí kvality od značky Krytárna snadno seženete na našich stránkách teď právě v bezva akci! Zrovna nyní za cenu 709 Kč.