Karl Lagerfeld KLA3UCHFP Apple AirPods 3 Kryt Choupette (růžová)

Módní a stylový případ Karl Lagerfeld z Choupette Head Collection na headsetech airpod. Díky odvážným barvám se rozlišíte v davu a vytáhněte svou... více informací »
Karl Lagerfeld KLA3UCHFP Apple AirPods 3 Kryt Choupette (růžová)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Módní a stylový případ Karl Lagerfeld z Choupette Head Collection na headsetech airpod. Díky odvážným barvám se rozlišíte v davu a vytáhněte svou...

Módní a stylový případ Karl Lagerfeld z Choupette Head Collection na headsetech airpod. Díky odvážným barvám se rozlišíte v davu a vytáhněte svou pozornost. Choupette Head Collection je vytvořen pro každého, kdo hledá jedinečný případ, aby chránil vaše airpod. Případ účinně chrání dokovací stanici bezdrátových sluchátek Apple AirPods proti poškození povrchu a možnou ztrátou. Projekt je obohacen o praktický kroužek, který umožňuje připojit pouzdro pouzdro, klíče, batohu, vodítka, vodítka atd. Sbírka: Choupette Head Typ: Airvody Cover Materiál: TPU Barva: Růžová kompatibilita: Růžová kompatibilita: Airpods 3 Produkt vyrobený pod licencí Karl Lagerfeld Super produkt Karl Lagerfeld KLA3UCHFP Apple AirPods 3 Kryt Choupette (růžová) je k získání v pohodě na webu v oblíbené kategorii kryty a tvrzenná skla! Nyní si můžete pořídit zcela nové produkty z této populární sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Populární dodavatel Krytárna pro své zákazníky dodává vynikající zboží. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete více skvělých produktů od dodavatele Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a levný výrobek Karl Lagerfeld KLA3UCHFP Apple AirPods 3 Kryt Choupette (růžová) od odblíbeného výrobce Krytárna jednoduše můžete pořídit tady teď za výhodnou cenu! Akční cena 709 Kč.