Karl Lagerfeld KLA3UCHFY Apple AirPods 3 Kryt Choupette (žlutá)

Módní a stylový případ Karl Lagerfeld z Choupette Head Collection na headsetech airpod. Díky odvážným barvám se rozlišíte v davu a vytáhněte svou... více informací »
Karl Lagerfeld KLA3UCHFY Apple AirPods 3 Kryt Choupette (žlutá)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Módní a stylový případ Karl Lagerfeld z Choupette Head Collection na headsetech airpod. Díky odvážným barvám se rozlišíte v davu a vytáhněte svou...

Módní a stylový případ Karl Lagerfeld z Choupette Head Collection na headsetech airpod. Díky odvážným barvám se rozlišíte v davu a vytáhněte svou pozornost. Choupette Head Collection je vytvořen pro každého, kdo hledá jedinečný případ, aby chránil vaše airpod. Případ účinně chrání dokovací stanici bezdrátových sluchátek Apple AirPods proti poškození povrchu a možnou ztrátou. Projekt je obohacen o praktický kroužek, který umožňuje připojit pouzdro pouzdro, klíče, batohu, vodítka, vodítka atd. Sbírka: Choupette Head Type: Airvody Kryt materiálu: TPU Barva: žlutá kompatibilita: Airpods 3 Produkt vyrobený licencovaný Karl Lagerfeld licence Ve slevě produkt Karl Lagerfeld KLA3UCHFY Apple AirPods 3 Kryt Choupette (žlutá) jde nakoupit bezprostředně tady na našich stránkách v rubrice kryty a tvrzenná skla! Mrkněte na ještě další kousky ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Populární dodavatel Krytárna může nabídnout špičkové výrobky. Však to vidíte sami. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od značky Krytárna. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný kousek Karl Lagerfeld KLA3UCHFY Apple AirPods 3 Kryt Choupette (žlutá) od skvělého výrobce Krytárna můžete najít u nás za výprodejovou cenu! Právě teď za cenu 709 Kč.