Karl Lagerfeld KLA3UCHGD Apple AirPods 3 Kryt Glitter Choupette (zlatá)

Módní a stylový případ Karl Lagerfeld z Choupette Head Collection na headsetech airpod. Díky vložené brokát se rozlišujete v davu a vytáhněte svou... více informací »
Karl Lagerfeld KLA3UCHGD Apple AirPods 3 Kryt Glitter Choupette (zlatá)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Módní a stylový případ Karl Lagerfeld z Choupette Head Collection na headsetech airpod. Díky vložené brokát se rozlišujete v davu a vytáhněte svou...

Módní a stylový případ Karl Lagerfeld z Choupette Head Collection na headsetech airpod. Díky vložené brokát se rozlišujete v davu a vytáhněte svou pozornost. Choupette Head Collection je vytvořen pro každého, kdo hledá jedinečný případ, aby chránil vaše airpod. Případ účinně chrání dokovací stanici bezdrátových sluchátek Apple AirPods proti poškození povrchu a možnou ztrátou. Projekt je obohacen o praktický kroužek, který umožňuje připojit pouzdro, klíče, batohu, vodítka, vodítka atd. Sbírka: Choupette Head Typ: Airvody Cover Materiál: TPU Barva: Zlatá kompatibilita: Airpods 3 Výrobek vyrobený pod Karlem Lagerfeld License
Diskontní produkt Karl Lagerfeld KLA3UCHGD Apple jde získat bezprostředně u nás zařazený v sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní pořídíte oblíbené produkty ve zmíněné rubrice za výhodné peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na více skvělých kousků od dodavatele Krytárna. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější výrobek Karl Lagerfeld KLA3UCHGD Apple AirPods 3 Kryt Glitter Choupette (zlatá) od top značky Krytárna můžete najít teď za výhodnou cenu. Aktuálně v akci za 709 Kč.