Karl Lagerfeld KLACA3SILCHWH Apple AirPods 3 silikonový Kryt Choupette (biela)

Módní a stylový případ Karl Lagerfeld z Choupette Silicone Collection na letenkách 3 headset 3. Unikátní případ s okouzlující trojrozměrnou... více informací »
Karl Lagerfeld KLACA3SILCHWH Apple AirPods 3 silikonový Kryt Choupette (biela)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Módní a stylový případ Karl Lagerfeld z Choupette Silicone Collection na letenkách 3 headset 3. Unikátní případ s okouzlující trojrozměrnou...

Módní a stylový případ Karl Lagerfeld z Choupette Silicone Collection na letenkách 3 headset 3. Unikátní případ s okouzlující trojrozměrnou grafikou nejslavnějších choupette Světová koťata, je vše, co potřebujete podívat se stylové a módně. Silikonová kolekce kombinuje sofistikovanou estetiku a vysokou kvalitu zpracování s měkkou, jemnou texturou. Případ účinně chrání dokovací stanici bezdrátových sluchátek Apple AirPods proti poškození povrchu a možnou ztrátou. Vysoce kvalitní silikonové pouzdro dokonale zapadá do původního bydlení airpod a je mimořádně příjemný pro dotek. Projekt je obohacen s praktickým ringem, který vám umožní připojit pouzdro, klíče, batoh, vodítko, vodítko, atd. Sbírka: Silikonový choupette typ: Airvody Kryt materiálu: Silikonová barva: Silikonová barva: bílá kompatibilita: Apple Airpods 3 Produkt vyrobený licencovaný Karl Lagerfeld licenceVelmi žádaný produkt Karl Lagerfeld KLACA3SILCHWH Apple AirPods 3 silikonový je k sehnání právě teď tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice kryty a tvrzenná skla. Získejte podobné produkty z této oblíbené kategorie jednoduše online. Populární výrobce Krytárna vám může nabídnout top sortiment.

Tento akční a ve slevě kus Karl Lagerfeld KLACA3SILCHWH Apple AirPods 3 silikonový Kryt Choupette (biela) od odblíbeného výrobce Krytárna snadno můžete najít zde teď právě ve výprodejové akci! Nabídka od 709 Kč.