Karl Lagerfeld KLAPUCHFP Apple AirPods Pro Kryt Choupette (růžová)

Módní a stylový Karl Lagerfeld Case z Choupette Head Collection na headsetu Airpods Pro. Unikátní případ s podmanivou grafikou nejslavnějších kotě... více informací »
Karl Lagerfeld KLAPUCHFP Apple AirPods Pro Kryt Choupette (růžová)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Módní a stylový Karl Lagerfeld Case z Choupette Head Collection na headsetu Airpods Pro. Unikátní případ s podmanivou grafikou nejslavnějších kotě...

Módní a stylový Karl Lagerfeld Case z Choupette Head Collection na headsetu Airpods Pro. Unikátní případ s podmanivou grafikou nejslavnějších kotě Svět Choupette je vše, co potřebujete k tomu, abyste se sami prezentovali stylové a módní. Díky odvážným barvám se rozlišíte v davu a vytáhněte svou pozornost. Choupette Head Collection je vytvořen pro každého, kdo hledá jedinečný případ, aby chránil vaše airpod. Případ účinně chrání dokovací stanici bezdrátových sluchátek Apple AirPods proti poškození povrchu a možnou ztrátou. Projekt je obohacen s praktickým ringem, který umožňuje připojit pouzdro pouzdro, klíče, batohu, vodítka, vodítka, atd. Sbírka: Choupette Head Typ: Airvody Cover Materiál: TPU Barva: Růžová kompatibilita: Růžová kompatibilita: Airvods Pro výrobek vyrobený pod licencí Karl Lagerfeld
Zcela unikátní produkt jde sehnat právě teď tu na stránkách umístěný v kategorii kryty a tvrzenná skla. Nyní si můžete vybrat zcela nové produkty z této sekce jednoduše online. Značka Krytárna pro své zákazníky dodává vynikající sortiment.

Zlevněný kus Karl Lagerfeld KLAPUCHFP Apple AirPods Pro Kryt Choupette (růžová) originál od výrobce Krytárna jednoduše získáte právě opravdu výhodně! Akční ceny od 709 Kč.