Karl Lagerfeld KLAPUCHGD Apple AirPods Pro Kryt Glitter Choupette (stříbrná)

Módní a stylový Karl Lagerfeld Case z Choupette Head Collection na headsetu Airpods Pro. Unikátní případ s podmanivou grafikou nejslavnějších kotě... více informací »
Karl Lagerfeld KLAPUCHGD Apple AirPods Pro Kryt Glitter Choupette (stříbrná)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Módní a stylový Karl Lagerfeld Case z Choupette Head Collection na headsetu Airpods Pro. Unikátní případ s podmanivou grafikou nejslavnějších kotě...

Módní a stylový Karl Lagerfeld Case z Choupette Head Collection na headsetu Airpods Pro. Unikátní případ s podmanivou grafikou nejslavnějších kotě Svět Choupette je vše, co potřebujete k tomu, abyste se sami prezentovali stylové a módní. Díky vložené brokát se rozlišujete v davu a vytáhněte svou pozornost. Choupette Head Collection je vytvořen pro každého, kdo hledá jedinečný případ, aby chránil vaše airpod. Případ účinně chrání dokovací stanici bezdrátových sluchátek Apple AirPods proti poškození povrchu a možnou ztrátou. Projekt je obohacen o praktický kroužek, který umožňuje připojit pouzdro pouzdro, klíče, batohu, vodítka, vodítka atd. Sbírka: Choupette Head Typ: Airvody Cover Materiál: TPU Barva: Zlatá kompatibilita: Airpods Pro výrobek vyrobený pod licencí Karl Lagerfeld
Tento kvalitní kousek Karl Lagerfeld KLAPUCHGD Apple AirPods Pro Kryt Glitter Choupette máte možnost dostat bezstarostně tu na webu zařazený v rubrice kryty a tvrzenná skla! Nyní můžete najít podobné produkty z této sekce snadno online. Věhlasný výrobce Krytárna poskytuje kvalitní produkty.

Tento žádaný kus Karl Lagerfeld KLAPUCHGD Apple AirPods Pro Kryt Glitter Choupette (stříbrná) originál od výrobce Krytárna jednoduše pořídíte právě téměř zdarma! Teď v akci 709 Kč.