Karl Lagerfeld KLAPUCHGK Apple AirPods Pro Kryt Glitter Choupette (černá)

Módní a stylový Karl Lagerfeld Case z Choupette Head Collection na headsetu Airpods Pro. Unikátní případ s podmanivou grafikou nejslavnějších kotě... více informací »
Karl Lagerfeld KLAPUCHGK Apple AirPods Pro Kryt Glitter Choupette (černá)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Módní a stylový Karl Lagerfeld Case z Choupette Head Collection na headsetu Airpods Pro. Unikátní případ s podmanivou grafikou nejslavnějších kotě...

Módní a stylový Karl Lagerfeld Case z Choupette Head Collection na headsetu Airpods Pro. Unikátní případ s podmanivou grafikou nejslavnějších kotě Svět Choupette je vše, co potřebujete k tomu, abyste se sami prezentovali stylové a módní. Díky vložené brokát se rozlišujete v davu a vytáhněte svou pozornost. Choupette Head Collection je vytvořen pro každého, kdo hledá jedinečný případ, aby chránil vaše airpod. Případ účinně chrání dokovací stanici bezdrátových sluchátek Apple AirPods proti poškození povrchu a možnou ztrátou. Projekt je obohacen o praktický kroužek, který umožňuje připojit pouzdro váček, klíče, batohu, vodítku, vodítka atd. Sbírka: Choupette Head Typ: Airvody Cover Materiál: TPU Barva: černá kompatibilita: Airpods Pro výrobek vyrobený v licenci Karl Lagerfeld licencePovedený výrobek Karl Lagerfeld KLAPUCHGK Apple AirPods Pro Kryt Glitter Choupette (černá) lze získat teď tu na stránkách zařazený v rubrice kryty a tvrzenná skla! Máme pro vás ještě jiné výrobky z této sekce za internetové ceny!

Akční kus Karl Lagerfeld KLAPUCHGK Apple AirPods Pro Kryt Glitter Choupette (černá) od známého výrobce Krytárna můžete pořídit na našich stránkách teď právě za akční cenu! Nabídky od 709 Kč.