Karl Lagerfeld KLAPUCHGP Apple AirPods Pro Kryt Glitter Choupette (růžová)

Módní a stylový Karl Lagerfeld Case z Choupette Head Collection na headsetu Airpods Pro. Unikátní případ s podmanivou grafikou nejslavnějších kotě... více informací »
Karl Lagerfeld KLAPUCHGP Apple AirPods Pro Kryt Glitter Choupette (růžová)
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Módní a stylový Karl Lagerfeld Case z Choupette Head Collection na headsetu Airpods Pro. Unikátní případ s podmanivou grafikou nejslavnějších kotě...

Módní a stylový Karl Lagerfeld Case z Choupette Head Collection na headsetu Airpods Pro. Unikátní případ s podmanivou grafikou nejslavnějších kotě Svět Choupette je vše, co potřebujete k tomu, abyste se sami prezentovali stylové a módní. Díky vložené brokát se rozlišujete v davu a vytáhněte svou pozornost. Choupette Head Collection je vytvořen pro každého, kdo hledá jedinečný případ, aby chránil vaše airpod. Případ účinně chrání dokovací stanici bezdrátových sluchátek Apple AirPods proti poškození povrchu a možnou ztrátou. Projekt je obohacen s praktickým ringem, který umožňuje připojit pouzdro pouzdro, klíče, batohu, vodítka, vodítka, atd. Sbírka: Choupette Head Typ: Airvody Cover Materiál: TPU Barva: Růžová kompatibilita: Růžová kompatibilita: Airvods Pro výrobek vyrobený pod licencí Karl Lagerfeld Designový produkt Karl Lagerfeld KLAPUCHGP Apple AirPods Pro Kryt Glitter Choupette (růžová) můžete dostat právě nyní tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice kryty a tvrzenná skla. Nyní pořídíte kvalitní kusy z této kategorie za internetové ceny. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem více produktů od dodavatele Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Akční a ve slevě kus Karl Lagerfeld KLAPUCHGP Apple AirPods Pro Kryt Glitter Choupette (růžová) od top výrobce Krytárna seženete u nás právě v akci! Nyní lze objednat jen za 709 Kč.