Karl Lagerfeld KLAPUCHGS Apple AirPods Pro Kryt Glitter Choupette (stříbrná)

Módní a stylový Karl Lagerfeld Case z Choupette Head Collection na headsetu Airpods Pro. Unikátní případ s podmanivou grafikou... více informací »
Karl Lagerfeld KLAPUCHGS Apple AirPods Pro Kryt Glitter Choupette (stříbrná)
Značka: Krytárna
699 Kč
Více informací
Módní a stylový Karl Lagerfeld Case z Choupette Head Collection na headsetu Airpods Pro. Unikátní případ s podmanivou grafikou...

Módní a stylový Karl Lagerfeld Case z Choupette Head Collection na headsetu Airpods Pro. Unikátní případ s podmanivou grafikou nejslavnějších kotě Svět Choupette je vše, co potřebujete k tomu, abyste se sami prezentovali stylové a módní. Díky vložené brokát se rozlišujete v davu a vytáhněte svou pozornost. Choupette Head Collection je vytvořen pro každého, kdo hledá jedinečný případ, aby chránil vaše airpod. Případ účinně chrání dokovací stanici bezdrátových sluchátek Apple AirPods proti poškození povrchu a možnou ztrátou. Projekt je obohacen s praktickým ringem, který vám umožní připojit pouzdro, klíče, batoh, vodítko, vodítka atd. Sbírka: Choupett Head Type: Airvody Cover Materiál: TPU Barva: Silver Kompatibilita: Airpods Pro výrobek vyrobený licencovaný Karl Lagerfeld licence
Akční a ve slevě produkt Karl Lagerfeld KLAPUCHGS Apple AirPods Pro Kryt Glitter jde sehnat právě nyní tady na stránkách zařazený v sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této populární kategorie na pár kliknutí. Známá značka Krytárna má k dispozici kvalitní zboží.

Unikátní a oblíbený kousek Karl Lagerfeld KLAPUCHGS Apple AirPods Pro Kryt Glitter Choupette (stříbrná) od výrobce Krytárna jednoduše najdete momentálně extra se slevou! Nyní pořídíte od 699 Kč.