Karl Lagerfeld KLHCP12LCLTR Apple iPhone 12 Pro Max hardcase Transparent Choupette

Karl Lagerfeld Transparent - Collection Choupette - díky jedinečné řady krytů, které budou představovat stylové a módní. banner kolekce je vytvořen... více informací »
Karl Lagerfeld KLHCP12LCLTR Apple iPhone 12 Pro Max hardcase Transparent Choupette
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
Karl Lagerfeld Transparent - Collection Choupette - díky jedinečné řady krytů, které budou představovat stylové a módní. banner kolekce je vytvořen...

Karl Lagerfeld Transparent – Collection Choupette – díky jedinečné řady krytů, které budou představovat stylové a módní. banner kolekce je vytvořen pro každého, kdo hledá pro jedinečný případ chránit svůj iPhone`a. Ve výrobním procesu tomto případě se používá technologie IMD (In-Mould-dekorace). Kresba je ražené za tepla a poté potaženy tenkou vrstvou z TPU, který se stává odolný proti oděru. Zadní kryt je vyroben z čirého polykarbonátu a okrajů pružného polyuretanu, což usnadňuje montáž. Pouzdro je dokonale přizpůsobeno telefonu, poskytuje ochranu a stylový design. Kolekce: Transparent – Choupette Type: Hardcase Materiál: TPU / PC Barva: Transparent Kompatibilita: iPhone 12 Max Pro 6.7 „výrobek vyrobený na základě licence od Karl Lagerfeld Tento akční a ve slevě produkt je k získání nyní tu na webu ve známé kategorii kryty a tvrzenná skla. Najděte si ještě další produkty ve zmiňované rubrice za báječnou cenu! Populární dodavatel Krytárna dodává kvalitní produkty.

Kvalitní a velmi žádaný kus Karl Lagerfeld KLHCP12LCLTR Apple iPhone 12 Pro Max hardcase Transparent Choupette od výrobce Krytárna jednoduše získáte tady nyní v akci! Akční cena již od 769 Kč.