Karl Lagerfeld KLHCP12LWOSLFKBK Apple iPhone 12 Pro Max hardcase black Silicone Cord Iconik

Karl Lagerfeld, podmanivý, minimalistická sbírka silikonu, inspirované původním jablečným případem. Kvalita, kterou cítíte v každém detailu.... více informací »
Karl Lagerfeld KLHCP12LWOSLFKBK Apple iPhone 12 Pro Max hardcase black Silicone Cord Iconik
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
Karl Lagerfeld, podmanivý, minimalistická sbírka silikonu, inspirované původním jablečným případem. Kvalita, kterou cítíte v každém detailu....

Karl Lagerfeld, podmanivý, minimalistická sbírka silikonu, inspirované původním jablečným případem. Kvalita, kterou cítíte v každém detailu. Velmi pečlivě navržený případ, vyrobený z pružného silikonu, se středně-polstrovaným mikrovláknem. Polovina z mikrovlákna účinně chrání iPhone a dokonale hladký a měkký na dotek silikon činí telefon vypadat skvěle v ruce. Sbírka byla ve věci obohacena funkčním řetězcem. Silikonová sbírka je charakterizována pevností, estetikou a dokonalou rovnováhu mezi minimalismem a funkčností. Kolekce: Silikonová kultovní Typ: Harcase. Materiál: Silikon Černá barva Kompatibilita: iPhone 12 Pro Max 6,7 “ Produkt vyrobený v licenci Karl LagerfeldNeodolatelný výrobek Karl Lagerfeld KLHCP12LWOSLFKBK Apple iPhone 12 Pro pořídíte pohodlně tady a teď na našich stránkách v populární rubrice kryty a tvrzenná skla. Nyní můžete najít akční kusy z naší sekce za skvělou cenu! Náš sortiment je široký, máme v nabídce další skvělé kousky od dodavatele Krytárna. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Krytárna dlouhodobě dodává prvotřídní zboží. A to ještě není vše!

Ve slevě výrobek Karl Lagerfeld KLHCP12LWOSLFKBK Apple iPhone 12 Pro Max hardcase black Silicone Cord Iconik od výrobce Krytárna snadno můžete najít tady teď opravdu levně! Akční ceny od 1 139 Kč.