Karl Lagerfeld KLHCP12SCLTR Apple iPhone 12 mini hardcase Transparent Choupette

Karl Lagerfeld Transparent - Collection Choupette - díky jedinečné řady krytů, které budou představovat stylové a módní. banner kolekce je vytvořen... více informací »
Karl Lagerfeld KLHCP12SCLTR Apple iPhone 12 mini hardcase Transparent Choupette
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
Karl Lagerfeld Transparent - Collection Choupette - díky jedinečné řady krytů, které budou představovat stylové a módní. banner kolekce je vytvořen...

Karl Lagerfeld Transparent – Collection Choupette – díky jedinečné řady krytů, které budou představovat stylové a módní. banner kolekce je vytvořen pro každého, kdo hledá pro jedinečný případ chránit svůj iPhone`a. Ve výrobním procesu tomto případě se používá technologie IMD (In-Mould-dekorace). Kresba je ražené za tepla a poté potaženy tenkou vrstvou z TPU, který se stává odolný proti oděru. Zadní kryt je vyroben z čirého polykarbonátu a okrajů pružného polyuretanu, což usnadňuje montáž. Pouzdro je dokonale přizpůsobeno telefonu, poskytuje ochranu a stylový design. Kolekce: Transparent – Choupette Type: Hardcase Materiál: TPU / PC Barva: Transparent Kompatibilita: iPhone 12 mini 5.4 „Produkt vyráběný v licenci společnosti Karl Lagerfeld
Diskontní kousek naleznete právě na našem webu ve známé sekci kryty a tvrzenná skla! Najděte si zcela nové kousky z této populární sekce za zcela nejnižší cenu! To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte na další produkty od výrobce Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní kus Karl Lagerfeld KLHCP12SCLTR Apple iPhone 12 mini hardcase Transparent Choupette od výrobce Krytárna snadno můžete sehnat na našich stránkách nyní se slevou. Právě lze objednat jen za 769 Kč.