Karl Lagerfeld KLHCP13SSLKHLP Apple iPhone 13 mini light pink ochranný kryt Silicone Karl`s Head

. Karl Lagerfeld, okouzlující, minimalistická sbírka silikonu je jedinečná série pouzdra a oacute; Díky KT a ocute; budete prezentovat stylové a... více informací »
Karl Lagerfeld KLHCP13SSLKHLP Apple iPhone 13 mini light pink ochranný kryt Silicone Karl`s Head
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
. Karl Lagerfeld, okouzlující, minimalistická sbírka silikonu je jedinečná série pouzdra a oacute; Díky KT a ocute; budete prezentovat stylové a...

. Karl Lagerfeld, okouzlující, minimalistická sbírka silikonu je jedinečná série pouzdra a oacute; Díky KT a ocute; budete prezentovat stylové a módní. Velmi pečlivě navržený případ, vyrobený z pružného Silikon, se středním polstrovaným mikrovláknem. Reking & Oacte; Microfiber je luk účinně chrání iPhone a rsquo; a jemný silikon dělá telefon vypadat skvěle v dlani vaší ruky. Silikonová kolekce je charakterizována pevností, estetikou a dokonalou rovnováhou mezi minimalismem a funkčností . V ideálním případě zdůraznil jedinečný design vašeho iPhone. – Stylový ochranný případ zaručuje bezpečnost zařízení – tvrdá zadní část pokrytá vrstvou hedvábí s tištěnou grafikou legendárního umělce – Flexibilně a měkké strany z TPU umožňují snadnou montáž – Přesné nastavení zařízení Sbírka: Silikonová Karla’s Head Typ: Ochraný krys Materiál: TPU / Silikon Barva: Jasnonr & Oacte; Sešit Kompatibilita: iPhone 13 Mini 5.4 “ Produkt vyrobený v licenci Karl LagerfeldTento vynikající produkt Karl Lagerfeld KLHCP13SSLKHLP Apple iPhone 13 mini light pink ochranný kryt Silicone Karl`s Head máte možnost nakoupit teď tady na stránkách ve známé rubrice kryty a tvrzenná skla. Nyní můžete najít jiné výrobky z této známé sekce za nejlepší ceny. Populární dodavatel Krytárna má ve stále nabídkce vynikající výrobky. Vždyť to vidíte sami.

Tento výjimečný výrobek Karl Lagerfeld KLHCP13SSLKHLP Apple iPhone 13 mini light pink ochranný kryt Silicone Karl`s Head od kvalitní značky Krytárna můžete najít na našich stránkách opravdu levně! V akci od 1 019 Kč.