Karl Lagerfeld KLHCS21MKTR Samsung Galaxy S21+ Plus hardcase Transparent Karl`s Head

Karl Lagerfeld Transparent - Karl`s Head Collection - jedinečná série krytů, jehož prostřednictvím si představují stylové a módní. banner kolekce... více informací »
Karl Lagerfeld KLHCS21MKTR Samsung Galaxy S21+ Plus hardcase Transparent Karl`s Head
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
Karl Lagerfeld Transparent - Karl`s Head Collection - jedinečná série krytů, jehož prostřednictvím si představují stylové a módní. banner kolekce...

Karl Lagerfeld Transparent – Karl`s Head Collection – jedinečná série krytů, jehož prostřednictvím si představují stylové a módní. banner kolekce je vytvořen pro každého, kdo hledá pro jedinečný případ pro ochranu vašeho zařízení. Ve výrobním procesu tomto případě se používá technologie IMD (In-Mould-dekorace). Kresba je ražené za tepla a poté potaženy tenkou vrstvou z TPU, který se stává odolný proti oděru. Zadní kryt je vyroben z čirého polykarbonátu a okrajů pružného polyuretanu, což usnadňuje montáž. Pouzdro je dokonale přizpůsobeno telefonu, poskytuje ochranu a stylový design. Kolekce: Transparent – Karl`s Head Typ: Hardcase Materiál: TPU / PC Barva: Transparent Kompatibilita: Galaxy S21 + výrobek vyroben na základě licence od Karl Lagerfeld Tento diskontní produkt Karl Lagerfeld KLHCS21MKTR Samsung Galaxy S21+ Plus můžete najít prostě tu na našich stránkách zařazený v rubrice kryty a tvrzenná skla. Připravili jsme akční produkty z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce najdete další prověřené zboží od dodavatele Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární výrobce Krytárna pro vás připravuje vysoce kvalitní výrobky A tady je důkaz.

Nejprodávanější výrobek Karl Lagerfeld KLHCS21MKTR Samsung Galaxy S21+ Plus hardcase Transparent Karl`s Head od odblíbeného výrobce Krytárna jednoduše můžete sehnat zde teď právě ve výprodejové akci. Teď za akční cenu 769 Kč.