Karl Lagerfeld KLWMSCHSFBK Pouzdro na karty Saffiano Choupette Head MagSafe (černá)

Karl Lagerfeld Iconik Safafiano - Choupette Head Collection je jedinečná série, kterou budete vypadat stylově a módní. Peněženka byla navržena tak,... více informací »
Karl Lagerfeld KLWMSCHSFBK Pouzdro na karty Saffiano Choupette Head MagSafe (černá)
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
Karl Lagerfeld Iconik Safafiano - Choupette Head Collection je jedinečná série, kterou budete vypadat stylově a módní. Peněženka byla navržena tak,...

Karl Lagerfeld Iconik Safafiano – Choupette Head Collection je jedinečná série, kterou budete vypadat stylově a módní. Peněženka byla navržena tak, aby zapůsobila na funkčnost a formu. Je vyroben z vysoce výkonné Safono ECO a zdobené grafikou s odkazem na legendární Choupette. Peněženka má dvě oddíly, takže můžete mít na ruce dokumenty a platební karty. Inovativní řešení MagSafe bude vaše peněženka snadno přilepit do telefonu. Kolekce: Ikona Saffono – Choupette Head Type: Peněženka Materiál: Ekologická kůže Barva: černá kompatibilita: Zařízení Podpora produktu MagSafe System vyrobený pod licencí Karl Lagerfeld Hodně povedený kousek Karl Lagerfeld KLWMSCHSFBK Pouzdro na máte možnost pořídit mimo jiné na webu v oblíbené kategorii kryty a tvrzenná skla! Mrkněte na podobné produkty z této populární rubriky za parádní cenu! To ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce další skvělé produkty značky Krytárna. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kus Karl Lagerfeld KLWMSCHSFBK Pouzdro na karty Saffiano Choupette Head MagSafe (černá) značky Krytárna pořídíte tady teď právě ve slevě. Aktuálně v akci za 1 139 Kč.