Karl Lagerfeld KLWMSKHSFBK Pouzdro na karty Saffiano Karls Head MagSafe (černá)

Karl Lagerfeld Iconikik Saffubo - Karlová sbírka hlavy je unikátní série, která bude stylová a módní. Peněženka byla navržena tak, aby zapůsobila... více informací »
Karl Lagerfeld KLWMSKHSFBK Pouzdro na karty Saffiano Karls Head MagSafe (černá)
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
Karl Lagerfeld Iconikik Saffubo - Karlová sbírka hlavy je unikátní série, která bude stylová a módní. Peněženka byla navržena tak, aby zapůsobila...

Karl Lagerfeld Iconikik Saffubo – Karlová sbírka hlavy je unikátní série, která bude stylová a módní. Peněženka byla navržena tak, aby zapůsobila na funkčnost a formu. Je vyroben z vysoce výkonné kůže Safono a zdobí grafikou, která odkazuje na legendární návrhář. Peněženka má dvě oddíly, takže můžete mít na ruce dokumenty a platební karty. Inovativní řešení MagSafe bude vaše peněženka snadno přilepit do telefonu. Sbírka: Ikona Saffono – Karl`s Head Type: Peněženka Materiál: Ekologická kůže Barva: černá kompatibilita: Zařízení podporující MagSafe System výrobek vyrobený v licenci Karl LagerfeldŽádaný produkt Karl Lagerfeld KLWMSKHSFBK Pouzdro na karty můžete nakoupit právě zde u nás v oblíbené rubrice kryty a tvrzenná skla. Najděte si skvělé výrobky z této rubriky v akci. Tato značka Krytárna vyrábí špičkový sortiment. A to je teprve začátek.

Tento nejprodávanější výrobek Karl Lagerfeld KLWMSKHSFBK Pouzdro na karty Saffiano Karls Head MagSafe (černá) s osvědčenou značkou Krytárna jednoduše můžete sehnat zde teď opravdu levně. Právě lze objednat jen za 1 139 Kč.