Karl Lagerfeld Tempered Glass KLSPP12MTR Apple iPhone 12/12 Pro Magic Logo

Chraňte telefon pomocí stylové sklenice Karla Lagerfeldu s magickým logem. Karlova silueta na sklo se stává neviditelným po zapnutí na obrazovce a... více informací »
Karl Lagerfeld Tempered Glass KLSPP12MTR Apple iPhone 12/12 Pro Magic Logo
Značka: Krytárna
649 Kč
Více informací
Chraňte telefon pomocí stylové sklenice Karla Lagerfeldu s magickým logem. Karlova silueta na sklo se stává neviditelným po zapnutí na obrazovce a...

Chraňte telefon pomocí stylové sklenice Karla Lagerfeldu s magickým logem. Karlova silueta na sklo se stává neviditelným po zapnutí na obrazovce a nedělá to obtížné. Tvrzené sklo je velmi odolné proti poškození a zajišťuje účinnou ochranu proti poškrábání displeje. To neovlivňuje citlivost dotykové obrazovky. Díky oleophobickému skořápce jsou otisky prstů prakticky neviditelné. Karl Lagerfeld je známý a uznán kvůli odvážnému stylu a produkty z této sbírky jsou přímo inspirovány módní značkou. Kolekce: Silozueta Magic logo typu: Tvrzené sklo Barva: Transparentní tloušťka: 0,33 mm tvrdost: 9h Kompatibilita: iPhone 12/12 Pro 6.1 „Produkt vyrobený licencovaný Karl Lagerfeld
Unikátní produkt Karl Lagerfeld Tempered Glass KLSPP12MTR Apple iPhone 12/12 Pro Magic Logo pořídíte bezprostředně tady na našich stránkách v oblíbené sekci kryty a tvrzenná skla. Připravili jsme ještě další produkty ve zmíněné rubrice za výborné peníze. Přední výrobce Krytárna pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní sortiment. Podívejte se sami!

Výjimečný a žádaný výrobek Karl Lagerfeld Tempered Glass KLSPP12MTR Apple iPhone 12/12 Pro Magic Logo od populárního výrobce Krytárna jednoduše můžete najít u nás nyní za výhodnou cenu. V akci od 649 Kč.