KLPBMSOIBK Karl Lagerfeld Outline Magnetic Powerbank 3000mAh Black

Karl Lagerfeld Outline powerbanka s kapacitou 3000mAh vhodná pro Apple iPhone s Magsafe (iPhone řady 12 a novější).Powerbanka je vybavena magnetem pro... více informací »
KLPBMSOIBK Karl Lagerfeld Outline Magnetic Powerbank 3000mAh Black
999 Kč
Více informací
Karl Lagerfeld Outline powerbanka s kapacitou 3000mAh vhodná pro Apple iPhone s Magsafe (iPhone řady 12 a novější).Powerbanka je vybavena magnetem pro...

Karl Lagerfeld Outline powerbanka s kapacitou 3000mAh vhodná pro Apple iPhone s Magsafe (iPhone řady 12 a novější).Powerbanka je vybavena magnetem pro Apple Magsafe, ale také konektorem k nabíjení telefonu pomocí kabelu.Indikační LED vás informují o stavu nabití powerbanky.Kompaktní rozměry a kvalitní provedení spolu s malými rozměry, powerbanku schováte pohodlně v kapse.Nemusíte se už bát, že Vám během dne dojde baterie. S powerbankou si telefon pohodlně dobijete kdykoliv.Specifikace- kapacita powerbanky 3000mAh- nabíjecí výkon až 5W- nabíjecí port USB-C- vstup 5V/2.1A- rozměry 82 x 58 x 12mmKvalitní a velmi žádaný produkt KLPBMSOIBK Karl Lagerfeld Outline Magnetic Powerbank 3000mAh Black můžete sehnat bez obtíží u nás umístěný v sekci nabíječky! Nyní můžete koupit unikátní produkty z této sekce ve výhodné akci! To ovšem není vše, naše nabídka je široká. U nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od výrobce Karl Lagerfeld. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento designový produkt KLPBMSOIBK Karl Lagerfeld Outline Magnetic Powerbank 3000mAh Black od společnosti se zárukou kvality Karl Lagerfeld je k dispozici na našich stránkách v akci. Akční cena již od 999 Kč.