Kryt Guess GUHCP12LLSVSBF Apple iPhone 12 Pro Max blue fuschia hardcase Silicone Vintage

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s... více informací »
Kryt Guess GUHCP12LLSVSBF Apple iPhone 12 Pro Max blue fuschia hardcase Silicone Vintage
Značka: Krytárna
1 009 Kč
Více informací
Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s...

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s centrem polstrované mikrovlákna. Mikrovlákna podšívka chrání iPhone dokonale hladké a měkké na dotek silikonové činí telefon pohodlný do ruky. Silikon kolekce se vyznačuje odolností, estetiky a dokonalou rovnováhu mezi minimálního a funkčnost. Potvrzuje výbornou kvalitu Guess loga. Kolekce: Silikonová Vintage Script Type: Hardcase Materiál: TPU / silikon Barva: modrá Fuchsia Kompatibilita: iPhone 6.7 12 Pro Max „výrobek vyrobený na základě licence od Guess.Kvalitní produkt Kryt Guess GUHCP12LLSVSBF Apple iPhone 12 Pro Max blue fuschia hardcase Silicone Vintage lze nakoupit taky na našich stránkách umístěný v sekci kryty a tvrzenná skla! Prozkoumejte ještě další zboží ve zmíněné kategorii ve výhodné akci!

Tento nejprodávanější výrobek Kryt Guess GUHCP12LLSVSBF Apple iPhone 12 Pro Max blue fuschia hardcase Silicone Vintage od kvalitní značky Krytárna seženete zde za výhodnou cenu. Aktuálně v akci za 1 009 Kč.