Kryt Guess GUHCP12MLSVSBK Apple iPhone 12/12 Pro černá hardcase Script Vintage

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s... více informací »
Kryt Guess GUHCP12MLSVSBK Apple iPhone 12/12 Pro černá hardcase Script Vintage
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s...

Hádej, půvabné, minimalistické kolekce Silikonová Vintage. Kvalita cítíte v každém detailu. Pečlivě konstruované pouzdro z pružného silikonu, s centrem polstrované mikrovlákna. Mikrovlákna podšívka chrání iPhone dokonale hladké a měkké na dotek silikonové činí telefon pohodlný do ruky. Silikon kolekce se vyznačuje odolností, estetiky a dokonalou rovnováhu mezi minimálního a funkčnost. Potvrzuje výbornou kvalitu Guess loga. Kolekce: Silikonová Vintage Script Type: Hardcase Materiál: TPU / silikon Barva: černá Kompatibilita: iPhone Pro 6.1 12/12 „Produkt vyráběný v licenci společnosti Guess. Velmi žádaný výrobek Kryt Guess GUHCP12MLSVSBK Apple iPhone 12/12 Pro získáte bez obtíží tady u nás umístěný v sekci kryty a tvrzenná skla! Připravili jsme ještě další produkty z této oblíbené kategorie za výborné peníze.

Kvalitní a velmi žádaný kus Kryt Guess GUHCP12MLSVSBK Apple iPhone 12/12 Pro černá hardcase Script Vintage od známé společnosti Krytárna snadno můžete získat tady ve výprodejové akci! Teď v akci 1 019 Kč.