Kryt Guess GUHCP12SCRTVSPI Apple iPhone 12 mini pink hardcase Script Vintage

Hádejte Vintage Script - nové kolekce stanovuje standardy pro jedinečnou chuť Guess. Existuje nekompromisní kvalita a integrita obrazu svému.... více informací »
Kryt Guess GUHCP12SCRTVSPI Apple iPhone 12 mini pink hardcase Script Vintage
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
Hádejte Vintage Script - nové kolekce stanovuje standardy pro jedinečnou chuť Guess. Existuje nekompromisní kvalita a integrita obrazu svému....

Hádejte Vintage Script – nové kolekce stanovuje standardy pro jedinečnou chuť Guess. Existuje nekompromisní kvalita a integrita obrazu svému. Charakterizované tištěného případě slovo Guess, tvrdá vrstva z polykarbonátu, s kontrastními černými podkladové barvy. Pouzdro vyrobeno z vysoce kvalitního, odolného plastového materiálu odolného proti oděru. Kombinace silného polykarbonátu (plecki) a pružným silikonovým TPU (stranách), který poskytuje jednoduchou a rychlou montáž. Kromě ohromující vizuální efekty, pouzdro zaručuje bezpečnost vašeho telefonu před nechtěnými škrábanci a poškozením. Případ má vestavěnou rukojetí zlata, která je namontována na praktickém kabelu. Vytvořte si svůj vlastní jedinečný styl a sofistikované estetika Hádej, přidat do svého iPhone`a. Kolekce: Vintage Type: Hardcase Materiál: PC / TPU Barva: Transparent / Pink Kompatibilní s: iPhone 12 mini 5.4 „vyrábějí na základě licence od Guess. Nejprodávanější produkt Kryt Guess GUHCP12SCRTVSPI Apple iPhone 12 mini pink hardcase Script Vintage seženete bez problémů na našich stránkách v oblíbené sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní získáte ostatní produkty z naší kategorie za výhodné peníze! Populární dodavatel Krytárna má na skladě skvělé produkty A to ještě není vše!

Diskontní kus Kryt Guess GUHCP12SCRTVSPI Apple iPhone 12 mini pink hardcase Script Vintage od výrobce Krytárna snadno můžete pořídit u nás právě opravdu levně! Akční ceny od 1 019 Kč.