MSmobil.cz - příslušenství pro mobilní telefony

KRYT SPIGEN AirSKIN SAMSUNG GALAXY Z FLIP 5 ZERO ONE

Oblíbený a kvalitní kus KRYT SPIGEN AirSKIN SAMSUNG GALAXY Z FLIP 5 ZERO ONE originál od výrobce Spigen jednoduše můžete pořídit právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní pořídíte od 799 Kč.
KRYT SPIGEN AirSKIN SAMSUNG GALAXY Z FLIP 5 ZERO ONE
Ověřit dostupnost
Značka: Spigen
799

Spigen AirSkin je pouzdro, které vyniká svým minimalistickým designem a lehkou konstrukcí a zároveň nabízí vysokou ochranu proti každodennímu poškrábání. Dokonale splňuje potřeby lidí, kteří oceňují štíhlost a jednoduchost při zachování původního vzhledu telefonu.
Jeho neobvyklé siluety bylo dosaženo díky použití tuhého polykarbonátu, který mu dodává výjimečnou lehkost a přitom zůstává odolný vůči drobnému poškození. Povrchy jsou navíc pokryty speciální uretanovou vrstvou, díky které zůstává pouzdro čisté a odolné vůči otiskům prstů.
Precizně vytvořené výřezy poskytují rychlý přístup ke všem portům, tlačítkům a funkcím telefonu, aniž by zakrývaly původní rozvržení ani do něj nezasahovaly.
VLASTNOSTI PRODUKTU:- 100% originál- Baleno v originálním balení- Precizně vyrobeno- Perfektně sladěné- W plně funkční- Snadná montáž a demontáž
SET OBSAHUJE:1 x pouzdro Spigen AirSkin

EAN: 8809896752886