Kryt Supcase Unicorn Beetle Pro Apple iPad Air 4 2020 černá

Dvoudílné brnění, který poskytuje úžasné tlumící pády. Vyrobena z kombinace TPU a polykarbonátových vyniká při jakékoliv extrémní situaci.... více informací »
Kryt Supcase Unicorn Beetle Pro Apple iPad Air 4 2020 černá
Značka: Krytárna
1 129 Kč
Více informací
Dvoudílné brnění, který poskytuje úžasné tlumící pády. Vyrobena z kombinace TPU a polykarbonátových vyniká při jakékoliv extrémní situaci....

Dvoudílné brnění, který poskytuje úžasné tlumící pády. Vyrobena z kombinace TPU a polykarbonátových vyniká při jakékoliv extrémní situaci. Unicorn Beetle Pro má polykarbonátové předního krytu, kde jsou skleněné integruje polykarbonátové tvrdost 5H tak velkou ochranu odděluje zobrazení z rovných ploch tedy zařízení, můžete se cítit v bezpečí. Každý výrobek Supcase splňuje vojenský standard MIL STD 810G rezistenci na 516,6 prostředků, které spadly 26krát z výšky 2 metry. Jak zkontrolovat, zda je příslušenství se hodí svůj iPad? Je to jednoduché, podívejte se na zadní straně číslo modelu, který začíná písmenem A. Produkt z této nabídky vhodné pro A2072, A2316, A2324, A2325. VLASTNOSTI: – 100%25 Original – Balíčky v originálním balení – Lehký kompozitní – přesně vyrobeny – poskytuje extrémní ochranu proti pádům – Velká fit – Plně funkční – splňuje standardní vojenské drop-testu (MIL STD 810G 516,6) – Snadná instalace a demontáž ZAHRNUJE 1 x Case Supcase Unicorn Beetle ProAkční a ve slevě produkt Kryt Supcase Unicorn Beetle Pro Apple iPad Air 4 2020 černá jde získat rovnou tady u nás v sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní najdete parádní produkty z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tato značka Krytárna vám může poskytnout vynikající produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! To není všechno, náš sortiment je široký. Mrkněte také na další kvalitní kousky značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Kryt Supcase Unicorn Beetle Pro Apple iPad Air 4 2020 černá od známého výrobce Krytárna můžete získat tady a teď skutečně levně! Nyní pořídíte jen za 1 129 Kč.