MSmobil.cz - příslušenství pro mobilní telefony

KRYT SUPCASE UNICORN BEETLE PRO SAMSUNG GALAXY Z FLIP 3 BLACK

Nejprodávanější výrobek KRYT SUPCASE UNICORN BEETLE PRO SAMSUNG GALAXY Z FLIP 3 BLACK od společnosti Supcase snadno seženete momentálně v naši nabídce extra se slevou! Akční cena od 799 Kč.
KRYT SUPCASE UNICORN BEETLE PRO SAMSUNG GALAXY Z FLIP 3 BLACK
Ověřit dostupnost
Značka: SUPCASE
799

Pouzdro Unicorn Beetle Pro od Supcase je jedním z nejúplnějších a nejodolnějších produktů v celé naší řadě.
 
Kryt se skládá ze sady tří dílů.
 
Dvoudílné pouzdro, které obaluje zařízení na zadní straně a na jeho okrajích – vyrobené ze směsi měkkého termoplastu a tvrdnoucího polykarbonátového povlaku, což mu dodává velmi vysokou odolnost. Zahrnuje také kryty tlačítek, které zabraňují vnikání prachu, nečistot a vlhkosti dovnitř.

Sada je navíc dodávána s otočnou sponou o 360 stupňů.
 
Pouzdro se ideálně hodí a neomezuje možnost bezdrátového nabíjení.
 
Mírně vyvýšený rámeček kolem fotoaparátu a obrazovky jej chrání před poškrábáním tím, že telefon zvedne těsně nad rovný povrch.
 
Supcase Unicorn Beetle Pro je pouzdro, které bylo 26krát podrobeno testům zdatnosti pro pády z výšky až 1,2 m, čímž získalo americký vojenský certifikát MIL-STD 810G-516.6.
 
 
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Lehká kompozitní struktura – Precizně vyrobeno – Poskytuje extrémní ochranu proti pádu – Skvěle sedí – Plně funkční – Splňuje vojenský standard pádových testů (MIL STD 810G 516.6) – Snadná montáž a demontáž
 
SADA OBSAHUJE: 1 x pouzdro Supcase Unicorn Beetle Pro 1 x spona na opasek