Kryt Tech-protect Mellow Samsung Galaxy Watch 4 40/42/44/46mm Black

Extrémně lehké a měkké a zároveň velmi trvanlivé, toto je nový melločný pás z značky Tech-chrapl. Jednoduché použití klipu vám umožní... více informací »
Kryt Tech-protect Mellow Samsung Galaxy Watch 4 40/42/44/46mm Black
Značka: Krytárna
439 Kč
Více informací
Extrémně lehké a měkké a zároveň velmi trvanlivé, toto je nový melločný pás z značky Tech-chrapl. Jednoduché použití klipu vám umožní...

Extrémně lehké a měkké a zároveň velmi trvanlivé, toto je nový melločný pás z značky Tech-chrapl. Jednoduché použití klipu vám umožní správně nastavit délku pásu ke každému zápěstí. sázka na jedinečnost měkkých pásů a aby vaše inteligentní hodinky dostanete zcela nový a originální design! Vlastnosti produktu: – 100%25 originál – balené v originálním balení – přesně dělal – snadno se montáže a demontáže sada obsahuje: 1 x tech-chránit měkký pásek Diskontní produkt Kryt Tech-protect Mellow Samsung Galaxy Watch 4 40/42/44/46mm máte možnost dostat bezstarostně tu na našem webu umístěný v sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní můžete koupit zcela nové produkty ve zmíněné kategorii za výborné peníze! U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete více skvělých kousků od dodavatele Krytárna. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Krytárna vám může nabídnout prvotřídní výrobky.

Unikátní produkt Kryt Tech-protect Mellow Samsung Galaxy Watch 4 40/42/44/46mm Black od společnosti Krytárna snadno získáte právě v akci. Akční ceny již od 439 Kč.