Kryt Tech-protect Mellow Samsung Galaxy Watch 4 40/42/44/46mm Grey

Extrémně lehké a měkké a zároveň velmi trvanlivé, toto je nový melločný pás z značky Tech-chrapl. Jednoduché použití klipu vám umožní... více informací »
Kryt Tech-protect Mellow Samsung Galaxy Watch 4 40/42/44/46mm Grey
Značka: Krytárna
439 Kč
Více informací
Extrémně lehké a měkké a zároveň velmi trvanlivé, toto je nový melločný pás z značky Tech-chrapl. Jednoduché použití klipu vám umožní...

Extrémně lehké a měkké a zároveň velmi trvanlivé, toto je nový melločný pás z značky Tech-chrapl. Jednoduché použití klipu vám umožní správně nastavit délku pásu ke každému zápěstí. sázka na jedinečnost měkkých pásů a aby vaše inteligentní hodinky dostanete zcela nový a originální design! Vlastnosti produktu: – 100%25 originál – balené v originálním balení – přesně dělal – snadno se montáže a demontáže sada obsahuje: 1 x tech-chránit měkký pásekUnikátní a oblíbený produkt Kryt Tech-protect Mellow Samsung Galaxy Watch 4 40/42/44/46mm Grey lze nakoupit pohodlně tady na stránkách umístěný v sekci kryty a tvrzenná skla. Mrkněte na ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu! Značka Krytárna dlouhodobě prodává velmi kvalitní sortiment. Přesvědčte se sami. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od značky Krytárna. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený výrobek Kryt Tech-protect Mellow Samsung Galaxy Watch 4 40/42/44/46mm Grey od populárního výrobce Krytárna jednoduše najdete u nás právě za výhodnou cenu! Nyní za akční cenu 439 Kč.