Kryt UAG Civilian Samsung Galaxy S21+ 5G (mallard)

Patentovaný konstrukce pouzdra sestává z pevného vnějšího pláště a měkký, odolného vůči nárazům interiéru. Jedinečný tvar dále zvyšuje... více informací »
Kryt UAG Civilian Samsung Galaxy S21+ 5G (mallard)
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
Patentovaný konstrukce pouzdra sestává z pevného vnějšího pláště a měkký, odolného vůči nárazům interiéru. Jedinečný tvar dále zvyšuje...

Patentovaný konstrukce pouzdra sestává z pevného vnějšího pláště a měkký, odolného vůči nárazům interiéru. Jedinečný tvar dále zvyšuje stabilitu a strukturní integritu celé konstrukce. O Urban Armour Gear produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy. Příslušenství UAG ponořený do podstaty dobrodružství. Pracujeme tvrdě, hledáme nové, neobvyklé inspirace a neustále posunuje hranice konvenčních představ vytvářet výrobky nejvyšší kvality. Klíčové vlastnosti: • tvrdá skořápka a měkké, odolné proti nárazu interiér • Velmi lehká • Velkoformátové dotyková tlačítka • Plný přístup k dotykovým displejem a porty • odolné proti poškrábání podložky protiskluzovou ochranou na obou stranách měkký, pogumování kolem obrazovky a non -slip podložky na zadní straně pouzdra záruka dokonalou ochranu celého povrchu zařízení před poškrábáním a škrábance. Privacy certifikace Shoda s vojenskou standardu MIL STD 810G 516,6, která definuje stupeň odolnosti proti nárazu v případě pádu. Snadný přístup skříň je vybavena velkými dotykovými tlačítky a odpovídající velikosti z portů, které umožňují volný vstup do všech funkcí telefonu.
Oblíbený a kvalitní kus Kryt UAG Civilian Samsung Galaxy S21+ 5G je dostupný přímo tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice kryty a tvrzenná skla. Nyní pořídíte parádní zboží ve zmiňované kategorii za akční cenu! Tato značka Krytárna pro své zákazníky prodává kvalitní výrobky To není všechno, máme toho více. U nás totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele Krytárna. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený výrobek Kryt UAG Civilian Samsung Galaxy S21+ 5G (mallard) od odblíbeného výrobce Krytárna jednoduše můžete získat právě nyní opravdu výhodně. V akci od 1 139 Kč.