Kryt UAG Urban Armor Gear Civilian Apple iPhone 13 Pro Max (blue)

UAG civilní - ochranné pouzdro pro Apple iPhone Vysoká kvalita a certifikovaná ochrana UAG pouzdro je charakteristickým designem a zárukou zabezpečení.... více informací »
Kryt UAG Urban Armor Gear Civilian Apple iPhone 13 Pro Max (blue)
Značka: Krytárna
1 189 Kč
Více informací
UAG civilní - ochranné pouzdro pro Apple iPhone Vysoká kvalita a certifikovaná ochrana UAG pouzdro je charakteristickým designem a zárukou zabezpečení....

UAG civilní – ochranné pouzdro pro Apple iPhone Vysoká kvalita a certifikovaná ochrana UAG pouzdro je charakteristickým designem a zárukou zabezpečení. Určeno pro každodenní aktivní život, ponořený podle kvintesence dobrodružství. Bez ohledu na to, zda jste víkendový průzkumník nebo zkušený cestující, díky UAG příslušenství můžete vylézt více nahoru a získat více on, bez obav o mobilní zařízení, které máte s sebou. Produkty UAG byly synonymem pro vysoce kvalitní a certifikovanou ochranu. Není odlišný od nejnovějších civilních ochranných krytů. Zavoláme tento hypercush! Ochranná pouzdra civilního seriálu byly navrženy tak, aby se zúčastnily a rozptýlily energii generované během kolize telefonu s povrchem. To je možné díky kombinaci dvou různých materiálů: TPU s polykarbonátem. Kromě toho byly oba plasty uspořádány v hexagonech. To vše činí strukturou vytvořenou ideálně absorbovat otřesy vyplývající z nárazu. Zavoláme tento hypercush! Ochrana potvrzená certifikátem UAG skříně nabízejí certifikovanou ochranu proti účinkům MIL STD 810G 516.6. Nejdůležitější vlastnosti: • Světelný kompozitní design • Měkké jádro odolné proti nárazu s voštinovou strukturou • Snadný přístup k dotykové obrazovce, tlačítka • Zvýšené póly chrání displej • Vojenský certifikát (MIL STD 810G 516.6)

Nový produkt Kryt UAG Urban Armor Gear Civilian Apple iPhone 13 Pro Max (blue) od výrobce se zárukou kvality Krytárna máte možnost získat právě výhodně. Výhodně za skvělou cenu 1 189 Kč.