Kryt UAG Urban Armor Gear Lucent Apple iPad 10.2″ 7&8G (Aubergine/Dusty Rose)

UAG Lucent - ochranné pouzdro pro iPad O Urban Armour Gear produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy. Příslušenství UAG ponořený do... více informací »
Kryt UAG Urban Armor Gear Lucent Apple iPad 10.2" 7&8G (Aubergine/Dusty Rose)
Značka: Krytárna
1 189 Kč
Více informací
UAG Lucent - ochranné pouzdro pro iPad O Urban Armour Gear produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy. Příslušenství UAG ponořený do...

UAG Lucent – ochranné pouzdro pro iPad O Urban Armour Gear produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy. Příslušenství UAG ponořený do podstaty dobrodružství. Pracujeme tvrdě, hledáme nové, neobvyklé inspirace a neustále posunuje hranice konvenčních představ vytvářet výrobky nejvyšší kvality. Nové trendy, nové konstrukční řady byla navržena pro elegantní jednoduchost s moderním twist ve formě průsvitného materiálu se vzorem v mikro tečky. Lucent případ je lehký jako pírko a velmi flexibilní design a přestože je stále odolná vůči účinkům úderů, což je potvrzeno osvědčením vydaným MIL STD. Ochrana na každé straně z měkké gumy konstrukce poskytuje vynikající ochranu celého povrchu zařízení před poškrábáním a poškrábáním. Snadný přístup skříň je vybavena velkými dotykovými tlačítky a odpovídající velikosti z portů, které umožňují volný vstup do všech funkcí telefonu. Privacy certifikace Shoda s vojenskou standardu MIL STD 810G 516,6, která definuje stupeň odolnosti proti nárazu v případě pádu. Tento exkluzivní produkt Kryt UAG Urban Armor Gear Lucent Apple iPad můžete získat v pohodě tu na našich stránkách umístěný v rubrice kryty a tvrzenná skla! Pořiďte si ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za super cenu.

Tento velmi žádaný produkt Kryt UAG Urban Armor Gear Lucent Apple iPad 10.2" 7&8G (Aubergine/Dusty Rose) s osvědčenou značkou Krytárna můžete najít zde nyní ve výprodejové akci! Nabídky od 1 189 Kč.