Kryt UAG Urban Armor Gear Lucent [U] Apple iPhone 13 mini (clear)

UAG Lucent - Ochranné pouzdro pro iPhone Plná ochrana v elegantním vydání O městském brnění Produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro... více informací »
Kryt UAG Urban Armor Gear Lucent [U] Apple iPhone 13 mini (clear)
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
UAG Lucent - Ochranné pouzdro pro iPhone Plná ochrana v elegantním vydání O městském brnění Produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro...

UAG Lucent – Ochranné pouzdro pro iPhone Plná ochrana v elegantním vydání O městském brnění Produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy. UAG příslušenství ponořené kvintesenci dobrodružství. Pracujeme tvrdě, hledáme nové, Neobvyklá inspirace a po celou dobu přesouháme limity konvenčních nápadů k vytvoření produktů nejvyšší kvality. Lucent Series Nejnovější série z UAG byla navržena pro mobilitu a plnou pohodlí. Lucent Case je lehký jako peří a velmi flexibilní, proto je jeho instalace rychlá a bezproblémová. Design stále je stále odolný vůči dopadům a má Certifikát MIL STD. Samotný povrch se odkazuje na nejnovější trendy, to je průsvitný se vzorem v mikro tečkách, který dává moderní, estetický vzhled. Ochrana na každé straně Měkká, gumová struktura zaručuje vynikající ochranu pro celý povrch zařízení proti poškrábání a poškrábání. Jednoduchý přístup Pouzdro je vybaveno velkými dotykovými tlačítky a správnou velikost portů, které umožňují volně používat všechny funkce telefonu. Ochrana potvrzená certifikáty Shoda s vojenským milionem MIL STD 810G 516.6 Standard, určující stupeň imunity Pro šoky v případě pádu.Velmi prodávaný kus můžete nakoupit jednoduše tu na našem webu zařazený v rubrice kryty a tvrzenná skla! Nyní si můžete vybrat nové zboží z této oblíbené rubriky za příznivou cenu!

Tento akční výrobek Kryt UAG Urban Armor Gear Lucent [U] Apple iPhone 13 mini (clear) originál od výrobce Krytárna jednoduše můžete pořídit na našich stránkách za akční cenu. Akční ceny od 769 Kč.