Kryt UAG Urban Armor Gear Lucent [U] Apple iPhone 13 Pro (clay)

UAG Lucent - Ochranné pouzdro pro iPhone Plná ochrana v elegantním vydání O městském brnění Produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro... více informací »
Kryt UAG Urban Armor Gear Lucent [U] Apple iPhone 13 Pro (clay)
Značka: Krytárna
769 Kč
Více informací
UAG Lucent - Ochranné pouzdro pro iPhone Plná ochrana v elegantním vydání O městském brnění Produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro...

UAG Lucent – Ochranné pouzdro pro iPhone Plná ochrana v elegantním vydání O městském brnění Produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy. UAG příslušenství ponořené kvintesenci dobrodružství. Pracujeme tvrdě, hledáme nové, Neobvyklá inspirace a po celou dobu přesouháme limity konvenčních nápadů k vytvoření produktů nejvyšší kvality. Lucent Series Nejnovější série z UAG byla navržena pro mobilitu a plnou pohodlí. Lucent Case je lehký jako peří a velmi flexibilní, proto je jeho instalace rychlá a bezproblémová. Design stále je stále odolný vůči dopadům a má Certifikát MIL STD. Samotný povrch se odkazuje na nejnovější trendy, to je průsvitný se vzorem v mikro tečkách, který dává moderní, estetický vzhled. Ochrana na každé straně Měkká, gumová struktura zaručuje vynikající ochranu pro celý povrch zařízení proti poškrábání a poškrábání. Jednoduchý přístup Pouzdro je vybaveno velkými dotykovými tlačítky a správnou velikost portů, které umožňují volně používat všechny funkce telefonu. Ochrana potvrzená certifikáty Shoda s vojenským milionem MIL STD 810G 516.6 Standard, určující stupeň imunity Pro šoky v případě pádu. Tento žádaný produkt Kryt UAG Urban Armor Gear Lucent [U] Apple iPhone 13 Pro (clay) máte možnost sehnat bezprostředně tady u nás v kategorii kryty a tvrzenná skla. Vyberte si nové produkty z této známé sekce za výborné peníze. U zákazníků oblíbená značka Krytárna pro své zákazníky poskytuje špičkové výrobky Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Kvalitní a oblíbený kus Kryt UAG Urban Armor Gear Lucent [U] Apple iPhone 13 Pro (clay) od oblíbené značky Krytárna snadno najdete na našich stránkách teď se slevou! Nyní lze objednat jen za 769 Kč.