Kryt UAG Urban Armor Gear Metropolis Apple iPhone 13 (kevlar – čierna)

UAG Metropolis - ochranné pouzdro s klapkou pro iPhone Ochrana potvrzená certifikáty. O městském brnění Produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro... více informací »
Kryt UAG Urban Armor Gear Metropolis Apple iPhone 13 (kevlar - čierna)
Značka: Krytárna
1 489 Kč
Více informací
UAG Metropolis - ochranné pouzdro s klapkou pro iPhone Ochrana potvrzená certifikáty. O městském brnění Produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro...

UAG Metropolis – ochranné pouzdro s klapkou pro iPhone Ochrana potvrzená certifikáty. O městském brnění Produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy. UAG příslušenství ponořené kvintesenci dobrodružství. Pracujeme tvrdě, hledáme novou, neobvyklou inspiraci a po celou dobu přesouháme limity konvenčních nápadů k vytvoření produktů nejvyšší kvality. Jednoduchý přístup Pouzdro je vybaveno velkými dotykovými tlačítky a správnou velikost portů, které umožňují volně používat všechny funkce telefonu. Nejdůležitější vlastnosti: • tvrdý skořápka a měkký, interiér odolný proti nárazu • Výjimečně světelný design • plný přístup k dotykové obrazovce a portů • Karty a peněžní kapsa • Technologie frogskin odolné proti vlhkosti • Dodatečný ochranný povlak Fibr ARMR Ochrana na každé straně Měkká, gumová struktura zaručuje vynikající ochranu pro celý povrch zařízení proti poškrábání a poškrábání. Ochrana potvrzená certifikáty Shoda s vojenským mil. Std 810G 516.6 Standard, stanovení stupně odolnosti proti nárazům v případě pádu.

Unikátní a žádaný výrobek Kryt UAG Urban Armor Gear Metropolis Apple iPhone 13 (kevlar - čierna) od populární značky Krytárna máte možnost dostat v naší online nabídce za akční cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 489 Kč.