Kryt UAG Urban Armor Gear Metropolis LT Apple iPhone 13 Pro (kevlar – green)

UAG Metropolis LT - ochranný kryt pro iPhone Ochrana potvrzená certifikáty. O městském brnění Produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro... více informací »
Kryt UAG Urban Armor Gear Metropolis LT Apple iPhone 13 Pro (kevlar - green)
Značka: Krytárna
1 179 Kč
Více informací
UAG Metropolis LT - ochranný kryt pro iPhone Ochrana potvrzená certifikáty. O městském brnění Produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro...

UAG Metropolis LT – ochranný kryt pro iPhone Ochrana potvrzená certifikáty. O městském brnění Produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy. UAG příslušenství ponořené kvintesenci dobrodružství. Pracujeme tvrdě, hledáme novou, neobvyklou inspiraci a po celou dobu přesouháme limity konvenčních nápadů k vytvoření produktů nejvyšší kvality. Jednoduchý přístup Pouzdro je vybaveno velkými dotykovými tlačítky a správnou velikost portů, které umožňují volně používat všechny funkce telefonu. Nejdůležitější vlastnosti: • tvrdý skořápka a měkký, interiér odolný proti nárazu • Výjimečně světelný design • plný přístup k dotykové obrazovce a portů • Dodatečný ochranný povlak Fibr ARMR Ochrana na každé straně Měkká, gumová struktura zaručuje vynikající ochranu pro celý povrch zařízení proti poškrábání a poškrábání. Ochrana potvrzená certifikáty Shoda s vojenským mil. Std 810G 516.6 Standard, stanovení stupně odolnosti proti nárazům v případě pádu.

Vysoce kvalitní produkt Kryt UAG Urban Armor Gear Metropolis LT Apple iPhone 13 Pro (kevlar - green) od známého výrobce Krytárna můžete dostat zde teď právě za zcela nejnižší cenu! Právě lze objednat jen za 1 179 Kč.