Kryt UAG Urban Armor Gear Monarch Apple iPhone 12 Pro Max (Mallard)

UAG Monarch - Ochranný kryt pro iPhone Lehké provedení s pěti ochranných vrstev. O Urban Armour Gear produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro... celý popis>
Kryt UAG Urban Armor Gear Monarch Apple iPhone 12 Pro Max (Mallard)
Značka: Krytárna
1 149 Kč
Více informací

UAG Monarch – Ochranný kryt pro iPhone Lehké provedení s pěti ochranných vrstev. O Urban Armour Gear produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy. Příslušenství UAG ponořený do podstaty dobrodružství. Pracujeme tvrdě, hledáme nové, neobvyklé inspirace a neustále posunuje hranice konvenčních představ vytvářet výrobky nejvyšší kvality. Snadný přístup skříň je vybavena velkými dotykovými tlačítky a odpovídající velikosti z portů, které umožňují volný vstup do všech funkcí. Pět vrstev ochrany 1. Vnější plášť povlak tlumí nárazy a nárazy chránící telefon v případě pádu. 2. Grain kůže nejvyšší kvality Robustní, odolná kůže poskytuje atraktivní vzhled a dlouhou životnost skříně. 3. Deska z polykarbonátu z polykarbonátu desky účinně vyztužuje strukturu bydlení. 4. Kovové součástky šrouby Kovové se škrty ve tvaru šesticípé hvězdy připojit a chránit všechny vrstvy pláště. 5. nárazuvzdorný gumové robustní, flexibilní guma TPU chrání telefon a minimalizovat otřesy. Ochrana na každé straně z měkké gumy konstrukce poskytuje vynikající ochranu celého povrchu zařízení před poškrábáním a poškrábáním. Privacy certifikace Shoda s vojenskou standardu MIL STD 810G 516,6, která definuje stupeň odolnosti proti nárazu v případě pádu.

Nejprodávanější produkt Kryt UAG Urban Armor Gear Monarch Apple iPhone 12 Pro Max (Mallard) originál od značky Krytárna můžete sehnat zrovna ve výprodejové akci. V akci od 1 149 Kč.