Kryt UAG Urban Armor Gear Plasma Apple iPhone 13 Pro (modrá)

UAG plazma - ochranný kryt pro iPhone Ochrana potvrzená certifikáty. O městském brnění Produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy. UAG... více informací »
Kryt UAG Urban Armor Gear Plasma Apple iPhone 13 Pro (modrá)
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
UAG plazma - ochranný kryt pro iPhone Ochrana potvrzená certifikáty. O městském brnění Produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy. UAG...

UAG plazma – ochranný kryt pro iPhone Ochrana potvrzená certifikáty. O městském brnění Produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy. UAG příslušenství ponořené kvintesenci dobrodružství. Pracujeme tvrdě, hledáme nové, Neobvyklá inspirace a po celou dobu přesouháme limity konvenčních nápadů k vytvoření produktů nejvyšší kvality. Ochrana na každé straně Měkká, gumová struktura zaručuje vynikající ochranu pro celý povrch zařízení proti poškrábání a poškrábání. Nejdůležitější vlastnosti: • tvrdý skořápka a měkký, interiér odolný proti nárazu • Výjimečně světelný design • Zvětšené dotykové tlačítka • plný přístup k dotykové obrazovce a portů • Protiskluzové podložky odolné proti poškrábání • Kompatibilita s platbou Apple Pay Jednoduchý přístup Pouzdro je vybaveno velkými dotykovými tlačítky a správnou velikost portů, které umožňují volně používat všechny funkce telefonu. Ochrana potvrzená certifikáty Shoda s vojenským mil. Std 810G 516.6 Standard, stanovení stupně odolnosti proti nárazům v případě pádu.

Super produkt Kryt UAG Urban Armor Gear Plasma Apple iPhone 13 Pro (modrá) od odblíbeného výrobce Krytárna snadno můžete najít již dnes za výhodnou cenu! Zrovna teď v akci za 1 139 Kč.