Kryt UAG Urban Armor Gear Standard Issue Apple iPhone 13 Pro Max (blue)

UAG Standardní problém - ochranné pouzdro pro Apple iPhone Vysoká kvalita a certifikovaná ochrana O městském brnění Produkty UAG jsou navrženy v USA... více informací »
Kryt UAG Urban Armor Gear Standard Issue Apple iPhone 13 Pro Max (blue)
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
UAG Standardní problém - ochranné pouzdro pro Apple iPhone Vysoká kvalita a certifikovaná ochrana O městském brnění Produkty UAG jsou navrženy v USA...

UAG Standardní problém – ochranné pouzdro pro Apple iPhone Vysoká kvalita a certifikovaná ochrana O městském brnění Produkty UAG jsou navrženy v USA dobrodruhy pro dobrodruhy. UAG příslušenství ponořené kvintesenci dobrodružství. Pracujeme tvrdě, hledáme novou, neobvyklou inspiraci a po celou dobu přesouháme limity konvenčních nápadů k vytvoření produktů nejvyšší kvality. Několik slov o problematice Problém Standardní série z UAG obsahuje antibakteriální kapalný silikon. Voštinový kryt poskytuje dobrou přilnavost telefonu. Vyztužené hrany. Ochrana zařízení během pádu. Ochrana potvrzená certifikátem UAG skříně nabízejí certifikovanou ochranu proti účinkům MIL STD 810G 516.6. Nejdůležitější vlastnosti: • antimikrobiální vlastnosti, • vnitřní materiál vyrobený z mikrozame, • vyztužené okraje telefonu, • Vyřezávané hrany pro lepší adhezi, • ochrana pádu (5 metrů), • Splňuje vojenské normy pro odpor pádu .

Unikátní a žádaný výrobek Kryt UAG Urban Armor Gear Standard Issue Apple iPhone 13 Pro Max (blue) od odblíbeného výrobce Krytárna snadno pořídíte na našich stránkách nyní za mimořádně nízkou cenu! Akční ceny od 1 019 Kč.