Mophie Univerzální Bezdrátový Nabíjecí Hub 10W

bezdrátový výkon Tato bezdrátová nakládací podložka je rána díky rychlé kompatibilitě nakládání. Bezdrátové nabíjecí podložky zatížení... více informací »
Mophie Univerzální Bezdrátový Nabíjecí Hub 10W
Značka: Krytárna
1 739 Kč
Více informací
bezdrátový výkon Tato bezdrátová nakládací podložka je rána díky rychlé kompatibilitě nakládání. Bezdrátové nabíjecí podložky zatížení...

bezdrátový výkon Tato bezdrátová nakládací podložka je rána díky rychlé kompatibilitě nakládání. Bezdrátové nabíjecí podložky zatížení kompatibilních smartphonů a bezdrátového příslušenství efektivním a rychlým způsobem. Stačí umístit zařízení s podporou QI na podložce a zatížení se spustí po kontaktu. Kromě toho, vysoce kvalitní tkanina dokončení přidává styl na libovolný stůl nebo kontinumu. Univerzální bezdrátové nabíjení bezdrátové nabíjecí podložky na smartphone až do 15 v bezdrátovém napájení s největší rychlostí, se kterou zvládne. poplatky ve světelných pouzdrech Nemusíte odebrat smartphone z případ, kdy chcete nabíjet bezdrátově. Bezdrátová nakládací podložka může být nabíjena bezdrátově přes tloušťku až 3 mm tlustý. Stylový a praktický design vysoce kvalitní tkanina povrch vypadá elegantní Každá deska, protiskluzový gumový kruh pomáhá udržovat zařízení na místě. až 15 v bezdrátovém napájení Bezdrátová nabíjecí podložka je optimalizována pro rychlé nabíjení Pro mnoho nových smartphonů. Vše v sadě Bezdrátová nabíjecí podložka je dodávána s napájením mophie, takže máte vše, co potřebujete k zahájení načítání ihned po odstranění z krabice.Tento kvalitní a levný výrobek Mophie Univerzální Bezdrátový Nabíjecí Hub 10W získáte v pohodě u nás umístěný v kategorii kryty a tvrzenná skla. Nyní si můžete pořídit další produkty z této známé rubriky za internetové ceny! Populární dodavatel Krytárna vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní produkty Přesvědčte se. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží od dodavatele Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový kus Mophie Univerzální Bezdrátový Nabíjecí Hub 10W od známé společnosti Krytárna pořídíte právě skutečně výhodně! Akční cena 1 739 Kč.