Moshi AG Anti-glare Screen Protector Apple iPhone 13 mini (Clear/Matte)

Vysoce kvalitní ochranný film proti oslnění pro celý povrch obrazovky v mini iPhone 13. Moshiho Ivisor Matte film působí proti přetrvávajícímu... více informací »
Moshi AG Anti-glare Screen Protector Apple iPhone 13 mini (Clear/Matte)
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
Vysoce kvalitní ochranný film proti oslnění pro celý povrch obrazovky v mini iPhone 13. Moshiho Ivisor Matte film působí proti přetrvávajícímu...

Vysoce kvalitní ochranný film proti oslnění pro celý povrch obrazovky v mini iPhone 13. Moshiho Ivisor Matte film působí proti přetrvávajícímu zrcadlovému účinku a zajistí, že zobrazený obraz zůstává čitelný i při jízdě v jasném slunečním světle. Fólie je také odolná vůči šmouhám z prstů a chrání obrazovku před poškrábáním jeho povrchu. Speciální nátěr EZ-Glide ™ zaručuje správný provoz všech dotykových funkcí, jako je rolování, přiblížení, vytáčení atd. Ivisor je velmi snadný instalovat. Patentovaná technologie znamená, že když to nedáte žádné vzduchové bubliny. Fólie může být dodatečně promyta pod tekoucí vodou a podle potřeby znovu vložena. Vlastnosti produktu: · Anti-Grear Matte povrch zaručuje jasný obraz · EZ-Glide ™ nátěr pro lepší dotek · Zvýšená odolnost proti poškrábání a otiskům prstů · Snadná instalace bez vzduchových bublin · Možnosti více mytí a opětovného použití · Kompatibilita: iPhone 13 Mini Nejprodávanější produkt Moshi AG Anti-glare Screen Protector Apple iPhone 13 mini (Clear/Matte) jde sehnat zrovna tady u nás ve známé sekci kryty a tvrzenná skla. Mrkněte na skvělé produkty ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu.

Diskontní výrobek Moshi AG Anti-glare Screen Protector Apple iPhone 13 mini (Clear/Matte) pocházející od značky Krytárna snadno najdete právě za výhodnou cenu. Nyní lze objednat jen za 1 019 Kč.