Moshi iGlaze Apple iPhone 13 mini (system SnapTo) (Slate Blue)

Originální pouzdro Moshi Iglaze pro iPhone 13 je hybridní design vyrobený z Nejkvalitnější materiály (100%25 netoxický) a. Jednotlivé prvky byly... více informací »
Moshi iGlaze Apple iPhone 13 mini (system SnapTo) (Slate Blue)
Značka: Krytárna
1 189 Kč
Více informací
Originální pouzdro Moshi Iglaze pro iPhone 13 je hybridní design vyrobený z Nejkvalitnější materiály (100%25 netoxický) a. Jednotlivé prvky byly...

Originální pouzdro Moshi Iglaze pro iPhone 13 je hybridní design vyrobený z Nejkvalitnější materiály (100%25 netoxický) a. Jednotlivé prvky byly přizpůsobeny takovým způsobem, aby se k dispozici případ dodržoval IPhone na každém místě případu. lesklý Povrchová úprava a profilovaný rámec mu dává exkluzivní charakter. Dekorativní vzor vyrazený po stranách případu má také protiskluzu Funkce, díky které telefon nevylučuje z ruky a je moc Snadněji používat s jednou rukou. Revoluční systém SnaPto ™ umožňuje snadno připojit případ Kompatibilní magnetické držáky Moshi. Speciální Magnety jsou instalovány uvnitř pouzdra, což vám umožní udržovat jeho Originální vzhled bez nutnosti nalepení neohrabaných desek používaných jinými Výrobci v zadní části případu. Řešení Vyvinutý společností Moshi vám umožní současně účtovat telefon Apple Bezdrátově pomocí standardní Qi indukční nabíječky v případě. Produkt Vlastnosti: · & nbsp; hybridní design s certifikátem MIL-STD-810G · & nbsp; odolný vůči spadání z výšky více než 1,2 m Na tvrdý povrch · & nbsp; Zvýšená obrazovka pro větší bezpečnost · & nbsp; dekorativní protiskluzový vzor na stranách pro a Lepší uchopení · & nbsp; Případ kompatibilní s Moshi SnaPto ™ Držáky · & nbsp; kompatibilní s qi indukční nabíječky · & nbsp; Magnetické desky instalované v případě, prodávané Samostatně · & nbsp; Tlačítko kovové straně a ovládání hlasitosti · & nbsp; Vyrobeno z plastu bez BPA (100%25 non-toxický)

Velmi žádaný kus Moshi iGlaze Apple iPhone 13 mini (system SnapTo) (Slate Blue) pocházející od značky Krytárna snadno můžete pořídit nyní za výhodnou cenu. Akční ceny od 1 189 Kč.