Moshi iGlaze Apple iPhone 13 Pro Max (system SnapTo) (Dahlia Pink)

Původní pouzdro Moshi Iglaze je hybridní konstrukce z nejkvalitnějších materiálů. Jednotlivé prvky byly s sebou přizpůsobeny takovým způsobem, že... více informací »
Moshi iGlaze Apple iPhone 13 Pro Max (system SnapTo) (Dahlia Pink)
Značka: Krytárna
1 319 Kč
Více informací
Původní pouzdro Moshi Iglaze je hybridní konstrukce z nejkvalitnějších materiálů. Jednotlivé prvky byly s sebou přizpůsobeny takovým způsobem, že...

Původní pouzdro Moshi Iglaze je hybridní konstrukce z nejkvalitnějších materiálů. Jednotlivé prvky byly s sebou přizpůsobeny takovým způsobem, že případ dodržuje iPhone na každém místě případu. Lesklý povrch a metalizovaný rám mu poskytují exkluzivní charakter. Případ umožňuje současně nabíjet telefon bezdrátově pomocí prakticky libovolné stanice QI (např. Moshi Otto Q). Revoluční systém SnaPto ™ umožňuje snadno připojit případ kompatibilním magnetickým držákům Moshi. Speciální magnety jsou instalovány uvnitř pouzdra, což vám umožní zachovat svůj původní vzhled bez nutnosti lepkavých desek používaných jinými výrobci držet se na zadní straně případu. Řešení vyvinuté společností Moshi umožňuje současně nabíjet telefon bezdrátově pomocí nabíječky QI v případě. Vlastnosti produktu: · Hybridní design s Certifikátem MIL-STD-810G · Odolný vůči spadání z výšky více než 1,2 m na tvrdý povrch · Případ kompatibilní s Moshi SnaPto ™ Mounts · Kompatibilní s bezdrátovým účtem QI · Magnetické desky instalované v případě, prodávané samostatně · Zvedl rámeček obrazovky pro větší bezpečnost · Zabezpečené boční tlačítko a ovládání hlasitosti · BPA Volné materiály (100%25 netoxické)
Neodolatelný produkt Moshi iGlaze Apple iPhone 13 Pro Max (system SnapTo) (Dahlia Pink) získáte snadno na webu v populární kategorii kryty a tvrzenná skla! Nyní získáte akční kousky z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci! Značka Krytárna má na skladě velmi kvalitní sortiment Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další prověřené kousky od výrobce Krytárna. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Moshi iGlaze Apple iPhone 13 Pro Max (system SnapTo) (Dahlia Pink) pocházející od značky Krytárna snadno najdete zde teď právě v akci! Teď v akci 1 319 Kč.