Moshi iGlaze Apple iPhone 13 Pro Max (system SnapTo) (Pearl White)

Původní pouzdro Moshi Iglaze je hybridní konstrukce z nejkvalitnějších materiálů. Jednotlivé prvky byly s sebou přizpůsobeny takovým způsobem, že... více informací »
Moshi iGlaze Apple iPhone 13 Pro Max (system SnapTo) (Pearl White)
Značka: Krytárna
1 309 Kč
Více informací
Původní pouzdro Moshi Iglaze je hybridní konstrukce z nejkvalitnějších materiálů. Jednotlivé prvky byly s sebou přizpůsobeny takovým způsobem, že...

Původní pouzdro Moshi Iglaze je hybridní konstrukce z nejkvalitnějších materiálů. Jednotlivé prvky byly s sebou přizpůsobeny takovým způsobem, že případ dodržuje iPhone na každém místě případu. Lesklý povrch a metalizovaný rám mu poskytují exkluzivní charakter. Případ umožňuje současně nabíjet telefon bezdrátově pomocí prakticky libovolné stanice QI (např. Moshi Otto Q). Revoluční systém SnaPto ™ umožňuje snadno připojit případ kompatibilním magnetickým držákům Moshi. Speciální magnety jsou instalovány uvnitř pouzdra, což vám umožní zachovat svůj původní vzhled bez nutnosti lepkavých desek používaných jinými výrobci držet se na zadní straně případu. Řešení vyvinuté společností Moshi umožňuje současně nabíjet telefon bezdrátově pomocí nabíječky QI v případě. Vlastnosti produktu: · Hybridní design s Certifikátem MIL-STD-810G · Odolný vůči spadání z výšky více než 1,2 m na tvrdý povrch · Případ kompatibilní s Moshi SnaPto ™ Mounts · Kompatibilní s bezdrátovým účtem QI · Magnetické desky instalované v případě, prodávané samostatně · Zvedl rámeček obrazovky pro větší bezpečnost · Zabezpečené boční tlačítko a ovládání hlasitosti · BPA Volné materiály (100%25 netoxické)
Žádaný výrobek Moshi iGlaze Apple iPhone 13 Pro Max (system SnapTo) (Pearl White) je k získání nyní tady na stránkách v populární sekci kryty a tvrzenná skla. Najděte si unikátní produkty ve zmiňované rubrice za skvělou cenu!

Kvalitní a oblíbený výrobek Moshi iGlaze Apple iPhone 13 Pro Max (system SnapTo) (Pearl White) od populární značky Krytárna snadno můžete pořídit na našich stránkách teď opravdu levně. Cena od 1 309 Kč.