Moshi iGlaze XT Apple iPhone 13 Pro (Crystal Clear)

Původní pouzdro Moshi Iglaze pro iPhone 13 je Hybridní konstrukce z nejkvalitnějších materiálů (100%25 netoxických) a. jednotlivé prvky byly... více informací »
Moshi iGlaze XT Apple iPhone 13 Pro (Crystal Clear)
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
Původní pouzdro Moshi Iglaze pro iPhone 13 je Hybridní konstrukce z nejkvalitnějších materiálů (100%25 netoxických) a. jednotlivé prvky byly...

Původní pouzdro Moshi Iglaze pro iPhone 13 je Hybridní konstrukce z nejkvalitnějších materiálů (100%25 netoxických) a. jednotlivé prvky byly uzavřeny Takový způsob, že případ dodržuje iPhone na každém místě případu. lesklý povrch a profilovaný rám Exkluzivní charakter. Dekorativní vzor vyrazený po stranách Případ má také protiskluzovou funkci, díky které telefon ne Sklouznout z ruky a je mnohem snazší používat s jednou rukou. Revoluční systém SnaPto ™ vám umožní Snadno připojit případ kompatibilním magnetickým držákům Moshi. Speciální magnety jsou instalovány v případě, Které vám umožní udržet svůj původní vzhled bez nutnosti držet se Hluboké desky používané jinými výrobci na zadní straně případu. Řešení vyvinuté společností Moshi vám to umožňuje Současně nabijte telefon Apple bezdrátově pomocí standardního Qi induktive Nabíječka v případě. Vlastnosti produktu: · & nbsp; hybridní design s certifikátem MIL-STD-810G · & nbsp; odolný vůči spadání z výšky více než 1,2 m Na tvrdý povrch · & nbsp; Zvýšená obrazovka pro větší bezpečnost · & nbsp; dekorativní protiskluzový vzor na stranách pro a Lepší uchopení · & nbsp; Případ kompatibilní s Moshi SnaPto ™ Držáky · & nbsp; kompatibilní s qi indukční nabíječky · & nbsp; Magnetické desky instalované v případě, prodávané Samostatně · & nbsp; Tlačítko kovové straně a ovládání hlasitosti · & nbsp; Vyrobeno z plastu bez BPA (100%25 non-toxický)

Tento velmi oblíbený výrobek Moshi iGlaze XT Apple iPhone 13 Pro (Crystal Clear) od známé společnosti Krytárna máte možnost pořídit na našich stránkách za akční cenu! Akční cena již od 1 139 Kč.