Moshi Muse 13 3in1 Slim Apple MacBook Air/Pro 13 (Seashell White)

Slim Moshi Muse 3-In1 štíhlý kryt drží 13 "a díky dodatečné kapsy můžete také ukládat adaptéry a kabely - to je ideální řešení pro použití... více informací »
Moshi Muse 13 3in1 Slim Apple MacBook Air/Pro 13 (Seashell White)
Značka: Krytárna
1 959 Kč
Více informací
Slim Moshi Muse 3-In1 štíhlý kryt drží 13 "a díky dodatečné kapsy můžete také ukládat adaptéry a kabely - to je ideální řešení pro použití...

Slim Moshi Muse 3-In1 štíhlý kryt drží 13 „a díky dodatečné kapsy můžete také ukládat adaptéry a kabely – to je ideální řešení pro použití na cestách. Aby se zabránilo náhodnému rozšíření notebooku, byl použit roztok SLIPGRIP ™, což zajišťuje bezpečnost zařízení při zachování vysoké úrovně ergonomie. Aby se zlepšil pohodlí používání notebooku, má kryt funkci 15 stop. Bez ohledu na to, zda pracujete doma, pokud jste na cestách, pokrývají múza bude ubytovat vaše notebook a všechny potřebné příslušenství, které jsou pro něj potřebné. Díky tomu jste si jisti, že máte všechno po ruce. MUSE má také funkci skládací základny, která přispívá ke zlepšení ergonomie, snižuje náklad na zápěstí, poskytuje správnou polohu při práci na notebooku a významně zvyšuje tok vzduchu, který navíc chladí zařízení. Úvodní systém SLIPGRIP ™ účinně zabraňuje náhodným pádu z krytu. Skládá se při použití magnetického uzávěru, což je mnohem pohodlnější než zip a dodatečně nevede k poškrábání na zařízení. Aby byla zajištěna úplná ochrana uprostřed, je obložení mikrofibrátu měkkého Terahedron ™, který současně zachycuje a čistí pouzdro notebooku během vložení a demontáže. Kryt byl vyroben z vysoce kvalitní veganské kůže, která je v současné době odolná vůči atmosférickým podmínkám a zároveň nabízí stylový vzhled. Muse je ideální kombinací účinné ochrany, vysoké ergonomie a sofistikovaného designu. Vlastnosti produktu: · Vyrobeno z vysoce kvalitní veganské kůži · věnované notebookům s úhlopříčkou 13 „· Magnetický uzávěr SLIPGRIP ™ · MIGNICPER SLIPGRIP ™ Terahedron ™ · Funkce 15stupňového stojanu · Další kapsa příslušenství · Rozměry: 36,5 x 0,8 x 26,5 cmVe slevě tento výrobek pořídíte lehce tu na našem webu zařazený v sekci kryty a tvrzenná skla! Nyní koupíte oblíbené produkty z této rubriky za extra cenu. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další prověřené zboží od značky Krytárna. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek Moshi Muse 13 3in1 Slim Apple MacBook Air/Pro 13 (Seashell White) od oblíbené značky Krytárna najdete tady teď právě ve výprodejové akci! Nyní pořídíte jen za 1 959 Kč.