Moshi Pluma Apple MacBook Pro 14 2021 (Carnation Pink)

Chraňte svůj MacBook Pro tímto rukávem pro notebook na vlastním kondici. Vyrobeno z neoprenu a čtyřhry pro odolnost. Měkká vnitřní podšívka pro... více informací »
Moshi Pluma Apple MacBook Pro 14 2021 (Carnation Pink)
Značka: Krytárna
1 679 Kč
Více informací
Chraňte svůj MacBook Pro tímto rukávem pro notebook na vlastním kondici. Vyrobeno z neoprenu a čtyřhry pro odolnost. Měkká vnitřní podšívka pro...

Chraňte svůj MacBook Pro tímto rukávem pro notebook na vlastním kondici. Vyrobeno z neoprenu a čtyřhry pro odolnost. Měkká vnitřní podšívka pro kolébku vašeho zařízení, neoprenovou střední vrstvu, která absorbuje šoky, a stylovou vnějšímu keprřům, která je potažená povrchem, aby odolávala únikům Pluma váží pouze 6 oz (170 g) a v tloušťce pouhých 1 palec (2,5 cm), je konečným v tenkém štíhlé ochraně pro notebooky a tablety až 14 a bez námahy sklouzne do vaku nebo batohu, aniž by zabíral přebytečný prostor . Neodolatelný produkt Moshi Pluma Apple MacBook Pro 14 2021 (Carnation Pink) lze získat bez obtíží tu na našich stránkách ve známé sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní najdete vyjímečné produkty z této známé sekce za extra cenu! Výrobce Krytárna představuje velmi kvalitní sortiment Přesvědčte se sami.

Tento akční produkt Moshi Pluma Apple MacBook Pro 14 2021 (Carnation Pink) od značky s dlouholetou historií Krytárna pohodlně seženete v naší internetové nabídce za báječnou cenu. Levně za 1 679 Kč.