Moshi Pluma Apple MacBook Pro 14 2021 (Denim Blue)

Chraňte svůj MacBook Pro tímto rukávem pro notebook na vlastním kondici. Vyrobeno z neoprenu a čtyřhry pro odolnost. Měkká vnitřní podšívka pro... více informací »
Moshi Pluma Apple MacBook Pro 14 2021 (Denim Blue)
Značka: Krytárna
1 679 Kč
Více informací
Chraňte svůj MacBook Pro tímto rukávem pro notebook na vlastním kondici. Vyrobeno z neoprenu a čtyřhry pro odolnost. Měkká vnitřní podšívka pro...

Chraňte svůj MacBook Pro tímto rukávem pro notebook na vlastním kondici. Vyrobeno z neoprenu a čtyřhry pro odolnost. Měkká vnitřní podšívka pro kolébku vašeho zařízení, neoprenovou střední vrstvu, která absorbuje šoky, a stylovou vnějšímu keprřům, která je potažená povrchem, aby odolávala únikům Pluma váží pouze 6 oz (170 g) a v tloušťce pouhých 1 palec (2,5 cm), je konečným v tenkém štíhlé ochraně pro notebooky a tablety až 14 a bez námahy sklouzne do vaku nebo batohu, aniž by zabíral přebytečný prostor .
Nejprodávanější produkt jde koupit rovněž tu na našem webu v oblíbené sekci kryty a tvrzenná skla! Získejte ještě ostatní produkty z naší kategorie za super cenu. Významný dodavatel Krytárna vám nabízí velmi kvalitní zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Zajímavý produkt Moshi Pluma Apple MacBook Pro 14 2021 (Denim Blue) značky Krytárna pohodlně získáte zde teď právě za extra cenu. Ceny již od 1 679 Kč.