Náhradní sklo zadní kamery – Xiaomi Redmi Note 10S

✅ dostatečně nahradí poškozené zadní sklíčko kamery ✅ originální díl - tvrdost zadního skla je stejná jako při výrobě nového telefonu ... více informací »
Náhradní sklo zadní kamery - Xiaomi Redmi Note 10S
Značka: Emobilshop
129 Kč
Více informací
✅ dostatečně nahradí poškozené zadní sklíčko kamery ✅ originální díl - tvrdost zadního skla je stejná jako při výrobě nového telefonu ...

✅ dostatečně nahradí poškozené zadní sklíčko kamery
✅ originální díl – tvrdost zadního skla je stejná jako při výrobě nového telefonu

K aplikaci zadního skla doporučujeme dokoupit transparentní lepidlo nebo 3M oboustrannou lepicí pásku

Jako prevenci před pádem a následným rozbitím skla doporučujeme ochránit zadní sklo hydrogelových fólii.
 
 
Pokud jste nenašli v nabídce hydrogel fólii přímo pro váš model telefonu, tak nám napište a zkontrolujeme zda je možné ji na našem stroji vyrobit.Nabídka hydrogelové fólie pro sklo zadní kamery je ZDE
 
V případě, že preferujete ochranné sklo jako ochranu zadní kamery, tak nabídku naleznete ZDE
 Super výrobek Náhradní sklo zadní kamery – Xiaomi Redmi Note 10S můžete získat aktuálně tu na našem webu zařazený v kategorii xiaomi. Nyní získáte ještě ostatní výrobky z naší kategorie za parádní cenu. To ale není vše, náš sortiment je ale široký! U nás najdete další skvělé kousky od značky Emobilshop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Náhradní sklo zadní kamery - Xiaomi Redmi Note 10S pocházející od značky Emobilshop je k dostání tady a teď výhodně! Za bezkonkureční cenu 129 Kč.