Native Union Card iPhone 12 mini z kieszenią na kartę (black)

Native Union Card - Stylové ochranné pouzdro pro pouzdra telefonu. Krásy jsou velmi jednoduché. Pouzdro Native Union Card bylo provedeno vědomě získali,... více informací »
Native Union Card iPhone 12 mini z kieszenią na kartę (black)
Značka: Krytárna
649 Kč
Více informací
Native Union Card - Stylové ochranné pouzdro pro pouzdra telefonu. Krásy jsou velmi jednoduché. Pouzdro Native Union Card bylo provedeno vědomě získali,...

Native Union Card – Stylové ochranné pouzdro pro pouzdra telefonu. Krásy jsou velmi jednoduché. Pouzdro Native Union Card bylo provedeno vědomě získali, pravé italské kůže. Vnitřek pouzdra pouzdra lemována jemným sametem. To byl navržen tak, aby krásně věku patinou jedinečné a jemným vyraženým logem vhodného stylu. Vkusně a pohodlně díky svým snadno přístupné kapsy na karty máte po ruce všechny potřebné věci. Ochrana ze všech úhlů Odolný proti opotřebení kůže a sametovou interiéru bude chránit vaše iPhonowi a zvýšené okraje poskytují dodatečnou ochranu pro obrazovku i fotoaparát. Technické parametry: • Pouzdro z italské kůže • Kožené kapsy dvě karty • Zvýšené okraje na ochranu displeje a kamery • sametové interiér pro zvýšenou ochranu • Kompatibilní s bezdrátovým nabíjením a MagSafe (odstraňte všechny karty)Výjimečný a žádaný produkt Native Union Card iPhone 12 mini z kieszenią na kartę (black) lze koupit pohodlně na našich stránkách zařazený v sekci kryty a tvrzenná skla. Najděte si ještě podobné zboží ve zmíněné rubrice za akční cenu! Výrobce Krytárna vám může poskytnout vynikající produkty. Však to vidíte sami! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás další produkty od výrobce Krytárna. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný kus Native Union Card iPhone 12 mini z kieszenią na kartę (black) od známého výrobce Krytárna snadno můžete získat právě téměř zdarma! Akční cena již od 649 Kč.