Native Union Card iPhone 12 Pro Max (black)

Native Union Card - Stylové ochranné pouzdro pro pouzdra telefonu. Krásy jsou velmi jednoduché. Pouzdro Native Union Card bylo provedeno vědomě získali,... více informací »
Native Union Card iPhone 12 Pro Max (black)
Značka: Krytárna
649 Kč
Více informací
Native Union Card - Stylové ochranné pouzdro pro pouzdra telefonu. Krásy jsou velmi jednoduché. Pouzdro Native Union Card bylo provedeno vědomě získali,...

Native Union Card – Stylové ochranné pouzdro pro pouzdra telefonu. Krásy jsou velmi jednoduché. Pouzdro Native Union Card bylo provedeno vědomě získali, pravé italské kůže. Vnitřek pouzdra pouzdra lemována jemným sametem. To byl navržen tak, aby krásně věku patinou jedinečné a jemným vyraženým logem vhodného stylu. Vkusně a pohodlně díky svým snadno přístupné kapsy na karty máte po ruce všechny potřebné věci. Ochrana ze všech úhlů Odolný proti opotřebení kůže a sametovou interiéru bude chránit vaše iPhonowi a zvýšené okraje poskytují dodatečnou ochranu pro obrazovku i fotoaparát. Technické parametry: • Pouzdro z italské kůže • Kožené kapsy dvě karty • Zvýšené okraje na ochranu displeje a kamery • sametové interiér pro zvýšenou ochranu • Kompatibilní s bezdrátovým nabíjením a MagSafe (odstraňte všechny karty)

Levný výrobek Native Union Card iPhone 12 Pro Max (black) s osvědčenou značkou Krytárna snadno můžete sehnat tady teď v akci! Nabídka již od 649 Kč.